Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

Yetişkinler için hangi scooter satın alınır tavsiye

Onları her gün şehrinizin sokaklarında görüyorsunuz. yetişkin scooter tavsiye , yetişkin scooter , scooter yetişkin , yetişkin scooter fiyatları , elektrikli scooter yetişkin , 3 tekerlekli scooter yetişkin , yetişkin scooter elektrikli , yetişkinler için scooter , yetişkin elektrikli scooter, Zaten bir scooter sahibi olmanın avantajlarından yararlanan birçok kullanıcı var. Siz de bu çok sağlıklı hareket tarzına katılmaya […]

19 Haziran 2021 - 16:01 'de eklendi ve 187 kez görüntülendi. A+A-

Yetişkinler için hangi scooter satın alınır tavsiye

Onları her gün şehrinizin sokaklarında görüyorsunuz. yetişkin scooter tavsiye , yetişkin scooter , scooter yetişkin , yetişkin scooter fiyatları , elektrikli scooter yetişkin , 3 tekerlekli scooter yetişkin , yetişkin scooter elektrikli , yetişkinler için scooter , yetişkin elektrikli scooter, Zaten bir scooter sahibi olmanın avantajlarından yararlanan birçok kullanıcı var. Siz de bu çok sağlıklı hareket tarzına katılmaya kararlısınız ; Ancak, ihtiyacınız olan yetişkin scooter’ın hangisi olduğu belli değil.

Piyasadaki yetişkinler için en iyi scooter

Halihazırda bir scooter’ınız var ve şimdi daha iyisini almak istiyorsunuz ; çünkü scooter’ınızı satın aldığınızda hayal ettiğinizden daha sık kullandığınızı fark ettiniz.

Aradığınız yetişkin scooter’ı satın alırken çok fazla şüphe duymanız normaldir. Teklif ve model çeşitliliği her geçen gün artıyor.

elpatinete.net’te ihtiyacınız olan scooter’ı bulmanın sizin için zor olduğunu biliyoruz. Yetişkinler için scooter tavsiyemizi sizinle paylaşmak istediğimiz bu satın alma rehberini oluşturduk .

Çünkü günü bu küçük araçlarda geçiriyoruz ve sizinkini bulmanıza yardımcı olabilecek tüm sırları biliyoruz.

Geliyormusun?

Büyük Tekerlekli Yetişkinler İçin En İyi Scooter Karşılaştırması

ResimEn ucuz

En İyi Kalite / Fiyat

Bunlar makaledeki en dikkat çekici 5 scooter, ancak daha fazlasını öğrenmek ve klasik scooterınızı daha iyi seçebilmek için okumaya devam edin.

2021’in yetişkinleri için en iyi 9 kentsel scooter

Şimdi, 2020’de zaten güçlü olan ve hala konuşulacak çok şey veren yetişkinler için en iyi 9 scooter ile bir sıralama hazırladık .

Tek bir ayrıntıyı kaçırmayın çünkü bu küçük araçların her biri, şehirde dolaşırken gerçek birer yol arkadaşıdır.

Hangisini tercih ediyorsun?

# 9 AMDDoğrudan

Pazarın sunduğu yetişkinlere yönelik geniş scooter repertuarında, bazen çok yönlülüğün bu iki tekerlekli evrenle hiç de ters düşmediğini açıkça ortaya koymak için arazi ruhuna sahip modeller ortaya çıkıyor .

AMDirect açıkça bu anlamı araştırıyor ve çift ​​süspansiyon sistemi, onu en düzensiz araziye tam bir ödeme gücü ile saldırmaya yatkın hale getiriyor. Her iki tekerleği de yastıklamak için tasarlanmış ve sonuçları doğrudan engellerin, darbelerin ve titreşimlerin emilimini iyileştirmeye giden bir mekanizmadır. Sonuç açıktır: slaytlar daha sıkı bağlanmış ve daha az keskindir .

Bu scooter’ın uygulamaya koyduğu yuvarlanma şekli ile ilgili olarak oldukça dikkat çekici bir verime ulaştığını söyleyebiliriz. Bunun nedeni, sabit akışkanlık sağlayan ve çok uzun kayma mesafelerini koruyabilen ABEC 7 tipi rulmanları entegre eden büyük poliüretan tekerleklerinde yatmaktadır .

Neyse ki, bu tür hareketlere tam olarak karşı koymak için fren kapağı güçlendirilmiştir.

Direnç, onun harika cazibe merkezlerinden bir diğeridir. AMDirect, yüksek mukavemetli demir ve alüminyum alaşımını birleştiren titiz bir karışım altında üretilir , böylece zamanın geçişine bolca dayanacak sağlam ve planlı bir scooter elde edilir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yük kapasitesi 100 kiloyu aşıyor ve yapısı dikkate alındığında, faydalı ömrünün en agresif yolculuklara dayanabileceğinden eminiz.

Son olarak, optimal katlama sistemi, taşımanın bir güçlük haline gelmemesini mümkün kılar.

Şunlar için idealdir:

yatırım yaptıkları ile karşılığında almayı bekledikleri arasındaki tam oranı arayanlar.

Avantaj

 • Çift yastıklama
 • Uzun kızaklar için tasarlanmış rulmanlar
 • Yüz kilodan fazla yük kapasitesi
 • Para için iyi bir değer

Dezavantajları

 • Küçük kaymaz ayaklık
 • Yüksek ağırlık

# 8 Bopster Spor Profesyoneli

Engelleri en aza indirmek için tasarlanmış, şehirde gezinmek için yapılmış, son derece kentsel bir scooter. Bopster Sport Pro, her gün kesintisiz hareket ihtiyacıyla karşı karşıya kalanlar için mükemmel bir model olan zarafet ve dinamizmin açık bir örneğidir.

Bu anlamda yolculuklar arasında vakit kaybetmemek için bize sunduğu kolaylıkları en karakteristik unsurları içinde buluyoruz. Böylece, sürüşten yürümeye veya herhangi bir ulaşım aracına tırmanmaya neredeyse anında geçiş sağlayan hızlı katlama sistemi öne çıkıyor .

Bütün bunlar basit bir tıklama ile. Süreleri kısaltma ve aktarımı hızlandırma fikri, bu konuyu daha da vurgulamak için ayarlanabilir bir gidon, azaltılmış ağırlıktan ve kolayca açılabilen bir tutamak ile güçlendirilmiştir . Neredeyse hiç yer kaplamıyor.

Yetişkinler için bu scooter’ı sürmenin merkezinde , 100 kiloya kadar ağırlığı destekleyen çelikten yapılmış boru şeklinde bir spor şasi bulunur .

Poliüretan tekerlekleri ve ABEC 5 tipi rulmanların sağladığı akışkanlık ile çok iyi birleşen, kaymalar sırasında stabiliteyi ve direnci artıran bir özelliktir . Kısacası hız ve sağlamlık arasında çok başarılı bir uyum.

Gerisi için, yalnızca ölçülü, zarif bir çizgi tarafından kesinlikle yatırım yapılan ve savurganlıktan uzak estetik görünümünü vurgulamak kalır . Şüphesiz, sportif tonun stille çelişmediğini açıkça ortaya koymak için bütün bir katkı düşünülmüştür.

Şunlar için idealdir:

Her gün şehrin çılgın temposuyla yüzleşenler, pratiklik ve inceliğin mükemmel karışımını arayanlar için.

Avantaj

 • Çoklu hızlı kıvrımlar
 • Çelik şasi
 • Azaltılmış ağırlık
 • Para için iyi bir değer

Dezavantajları

 • Az renk çeşitliliği

# 7 Yoleo

Üretici, güvenlik, stabilite ve dayanıklılık standartlarına uyduğunda, ürüne genellikle tüketici için çok çekici olan bazı ek ayrıntılar eklemeyi göze alabilir. Bu da indirimli bir fiyata yapılırsa, başarı garanti edilir.

Bu, onu son derece işlevsel bir model haline getiren çok sayıda küçük katkı ile entegre edilen YOLEO scooter’ın durumudur . İçinde bu yöne işaret eden sayısız örnek bulabiliriz: arazinin düzensizliklerini emen , böylece sürüş sırasında daha fazla pürüzsüzlüğü kolaylaştıran bir çift ​​sönümleme sistemi ; Scooter’ın yolculuk sırasında kazayla katlanmasını önlemek için gidon üzerinde çift güvenlik kilidi bulunan bir mekanizma ; güvenliği güçlendirmek için köprü üzerindeki reflektörler ; ve hatta daha etkili bir tutuş sağlamak için ergonomik tutamaklar.

Ancak YOLEO, pratik bir kaynak yelpazesinden çok daha fazlasıdır ve aynı zamanda hız bölümü ile en iyi ilgilenen scooterlar arasında önemli bir yer tutar. İle donatılmış ABEC 7 rulman ile ekstra büyük poliüretan tekerlekler , bu model çok hızlı kızaklarını garanti eder.

Ve bunu sadece iki nedenden dolayı yapar: tekerleklerin aşınmadan araziye çok iyi uyum sağlayan malzemesi ve içerdiği, enerjisi en cesur patencilerin ihtiyaç duyduğu ekstra hızı enjekte eden bilyalı rulmanlar nedeniyle.

Geri kalanı için, acil nakliyenin baskı altında olduğu durumlarda son derece yararlı olan, içerdiği katlama sistemini vurgulamakta fayda var.

Şunlar için idealdir:

Fark yaratan ayrıntıları ihmal etmese de, hızı diğer herhangi bir değişkenin önüne koyan kullanıcılar.

Avantaj

 • Süspansiyon sistemi
 • Düşük aşınmalı tekerlekler
 • Çoklu fonksiyonel detaylar
 • İndirimli fiyat

Dezavantajları

 • Yüksek ağırlık

# 6 Muuwmi

İyi bir scooter’ın en belirleyici yönlerini ihmal etmeyen ekonomik bir yatırım. Yetişkinler için bu Muuwmi modeli, bu tür tekerlekli sürüşe yeni giren ve üst düzey özelliklerden vazgeçmeden düşük fiyatı hedefleyen kullanıcı profilinin anahtarıdır.

Kayma sırasında her zaman optimum kontrol hissini sürdürmek için tasarlanmış bir scooter. Bu, ayaklar için tabanın pürüzlülüğü ve tutuşun mükemmel süngerimsi malzemesi gibi unsurlar tarafından yapılır . Her yolculukta tutuşu ve güvenlik kavramını geliştiren iki özellik .

Bu Muuwmi’nin arkasındaki hareketlerin çevikliği ve akışkanlığı, tekerleklerini çevreleyen çerçevede bulunmalıdır. Masif poliüretandan imal edilen bunlar, zeminde sessiz ve çok etkili bir ayar sağlar , ayrıca tekerleklere büyük miktarda enerji aktaran ABEC 5 tipi yatak sistemine sahiptir.

Bu scooter’ı çok yönlü bir ürün yapan diğer ilgi çekici özellikler, sunduğu taşınabilirlik ve dayanıklılıkta bulunur . Katlanır gidonlu ve toplam ağırlığı 4 kiloyu geçmeyen bir modeldir bu sayede az yer kaplamasının yanı sıra bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmektedir.

Üretim malzemeleri en yüksek kalitededir, bu nedenle zamanın geçişine çok iyi dayanabilen dayanıklı bir ürün sonucunu elde eder.

Şunlar için idealdir:

Bu tür scooterların sürüşüne ilk kez giren, ancak aynı zamanda az para için sağlam ve etkili bir ürünün desteğine bakanlar.

Avantaj

 • istikrarlı sürüş
 • Sürüşte kontrollü akışkanlık
 • Kaliteli malzemeler
 • İndirimli fiyat

Dezavantajları

 • Az renk çeşitliliği

# 5 Hudora Çift Fren

Yukarı doğru devam ederek Hudora Dual Brake’in profesyonelliğine ulaştık. Bu sefer , bu sıralamayı oluşturan diğer rakiplere kıyasla niteliksel bir sıçrama sağlayan bir scooter’a odaklanıyoruz . Muazzam bir fayda modeliyle karşı karşıya olduğumuzu anlamak için fiyata bir göz atmanız yeterli.

Mat yüzeylerde sade tonları tercih eden estetik bir tasarımın sonucu olan zarif görünümü ilk etapta öne çıkıyor. Bu gelişmişlik, en çekici özelliklerinden bazılarıyla uyumludur. Bu anlamda, tehlikeye atılan durumlarda ek güvenlik sağlayan şişirilebilir lastikleri ve disk freni özellikle önemlidir .

İlki, geniş bir kanat açıklığı ve asfaltta tutuşu artırmaya hizmet eden bir desene sahip bir tür kauçuk ile donatılmıştır , böylece hıza göre stabiliteye öncelik verilir . Fren sistemine gelince, bu, gidon üzerinde bulunan bir koldan etkinleştirilir ve arka tekerleği büyük bir hassasiyet ve verimlilikle etkiler.

Aynı sofistike trendde, bu scooter , son derece dayanıklı olmasının yanı sıra ağırlığını bir buçuk kilograma ayarlamayı başaran bir özellik olan üst düzey alüminyumdan yapılmıştır . Taşıma sırasında çok hafif olmasını sağlayan gerçek bir avantaj .

Geri kalanı için, bu Hudora’yı anlaşılır bir tuhaflık haline getiren bazı detaylar var: kaymaz yüzeyli platform, tutuşu destekleyen ergonomik tutamaklar ve sıçramalara karşı her zaman kullanışlı olan bir çift çamurluk .

Şunlar için idealdir:

her şeyden önce uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış bir scooter’ın güvenliğine ve sağlamlığına dikkat ederek yüksek menzilde ilerlemek isteyenler.

Avantaj

 • Yüksek tutuşlu lastikler
 • Disk freni
 • Ultra hafif alüminyum gövde
 • Kolay ulaşım
 • Ön çamurluk

Dezavantajları

 • Fren kablosu gidondan çok uzağa çıkıyor

# 4 Hudora m.14738

Piyasadaki en iyi kalite/fiyat oranına sahip scooterlardan biriyle mi karşı karşıyayız? Şüphesiz. Bu Hudora BIg Wheel modeli 14753, sunduğu özellikler ile edinmenin maliyeti arasında mükemmel bir denge kurmayı başarır , böylece ayarlanmış bir yatırımdan daha fazla hoş bir deneyim yaşamayı kolaylaştırır.

Bu modelin güçlü yanı açıkça tekerleklerinin tasarımıdır . Bir sahip olmaya ek olarak stabilite sağlar çok geniş bir çapa ve poliüretan yapılan, bunlar ABEC 7 sınıf yatakları dahil , bu scooter en yüksek serilerinden birini.

Burada üretim malzemesi, ABEC 7’nin yoğun çalışmasıyla pekiştirilen bir akışkanlık hissi olan kaymaların sessiz ve herhangi bir arazide yastıklı olmasına neden olur.

Gövdesi yüksek mukavemetli alüminyumdan yapılmış , aynı zamanda ona fark yaratan iyi yapılmış bir ürün karakterini veren tutarlı bir kıvrım ve cilalı yüzeyler ile donatılmış bir scooter . Yani sık kullanım kısa vadede bütünlüğüne zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış bir model .

Sürüş güvenliği söz konusu olduğunda, bu Hudora, mutlaka sahip olunması gereken bazı eşyaları beraberinde getiriyor. Bu şekilde, ellerin kavramasını kolaylaştıran kaymaz tutuşunu , etkili sürtünmeli arka frenini ve ayakların her zaman tutuşunu korumaya yardımcı olan sert tabanını öne çıkarırlar.

Ekstra bir nokta olarak, taşımayı büyük ölçüde hızlandıran bir kaynak olan gidona entegre edilen omuz askısını vurguluyoruz .

Şunlar için idealdir:

Hem uyarlanabilirlik hem de cömert akışkanlık açısından tekerleklerin her şeyden önce iyi davranışına değer veren kullanıcılar.

Avantaj

 • Çok enerjik rulmanlar
 • İyi bitmiş yüzeyler
 • Optimum güvenlik özellikleri
 • Para için iyi bir değer

Dezavantajları

 • Ayak dayama yeri az yer kaplar

# 3 Hudora 14005

Yetişkinler için en iyi scooterların bu karşılaştırmasında seviyeyi yükseltiyoruz.

Hudora 14005 ile hem üretim hem de seyahat sırasında elde edilen ödeme gücü açısından yüksek orta aralıkta bir adım daha attık . Görünümü kullanım ve performans kalitesini ifade eden bir modeldir. İlk bakışta zaten ikna ediciyseniz, “Evet, yapıyorum” diyerek bitirmek için biraz daha derine inmek kalıyor.

Fiyatı biraz yüksek görünse de, bunun gerekçesi, bu scooter’ın her bir bölümünde yükselttiği çözünürlük kapasitesi tarafından verilmektedir. Böylece, sürüş onun güçlü yönlerinden biri haline gelir ve büyük şişirilebilir lastik tekerlekleri sayesinde kullanıcı her yolculukta çok yumuşak kaymalar elde eder .

Bu lastikler engebeli arazide akışkanlığı artırmaya yardımcı olur , bu nedenle dışarı çıkmak sorun olmaz. Onun ABEC 5 rulmanlar gerekli ekstra enerji sağlamakla yükümlüdürler.

Bu Hudora’nın konforu, cazibe merkezlerinden bir diğeridir. Geniş destek tabanı , granül malzemeden yapılmış anatomik kulpları ve yüksekliği ayarlanabilen gidonu sayesinde bu modelde kendinizi rahat hissetmeniz mümkün . Ayrıca su yüzeylerinin etkisini yumuşatmak için arka ve ön çamurluklara sahiptir.

Bu scooter, gövdesinde kullandığı alüminyum türünden ve bize gösterdiği titiz vidalamadan da görebileceğimiz gibi, en kaliteli malzemelerden yapılmıştır . Kuşkusuz, çok sağlam bir şasiye eklenen özellikler, ona sürekli ve agresif kullanıma karşı yüksek derecede direnç kazandırıyor.

Şunlar için idealdir:

birinci sınıf bir ürünün koruması altında olma hissi ile günlük koşunun üstesinden gelin.

Avantaj

 • şişme lastik tekerlekler
 • Tekerlekler belirli bir miktarda şoku emer
 • Her iki tekerlekte çamurluklar
 • Kaliteli malzemeler
 • Kolay ulaşım

Dezavantajları

 • yastıklama yok
 • Tekerleklerin bakıma ihtiyacı vardır ve patlayabilir

# 2 Apollo XXL Fantom Pro

Bir kentsel scooter’ın en belirleyici işlevlerinde beklentileri fazlasıyla karşıladığı için, bazı küçük tuhaflıkları aşırı derecede içermesine izin verebilecek bir modele odaklanma sırası geldi. Apolo XXL Phantom Pro’nun her tür yolculuğu hızlandırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olması şaşırtıcı değildir.

Sürüş zevkinin en büyük rolü oynadığı yetişkinler için bir scooter ile karşılaşıyoruz. Bu, tesadüfi bir durum değildir, çünkü bu konuda bazı temel özelliklere sahiptir: yumuşaklığı artırmak için büyük poliüretan tekerlekler , daha iyi bir anatomik uyum sağlamak için ekstra yüksek gidonlar ve harekete büyük bir enerji enjeksiyonu sağlayan ABEC 9 yatakları .

Araba sürmeyi seviyorsanız, işte kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Daha pragmatik bir düzeyde, bu model, kentsel ortamlardaki acil yaşamı çok daha kolay hale getiren bazı ayarlamaları içermektedir. Bu sayede ilgili pime tek bir tıklama ile gidonu birkaç saniye içinde katlama seçeneğini buluyoruz.

Ayrıca katlanır tutamaçlarına ek olarak scooter’ın çevik ve rahat bir şekilde hareket ettirilmesini sağlayan bir sistemdir . Şehirde macera için mükemmel.

Son olarak, Apolo XXL Phantom Pro’nun profilini tamamlayan bir çift tuhaflığın altını çiziyoruz.Bir yandan, scooter’ı bir yerden diğerine zahmetsizce taşımak için tasarlanmış taşıma kayışı . Öte yandan, düzgün park etmeniz gerektiğinde her zaman kullanışlı olan destek ayağı .

Şunlar için idealdir:

her şeyden önce hoş, akıcı ve iyi hislerle dolu bir sürüş arayanlar.

Avantaj

 • ABEC 9 rulmanlar
 • Hızlı katlama mekanizması
 • Azaltılmış ağırlık
 • Çok çeşitli renkler

Dezavantajları

 • Ayak tabanı biraz azaltılmış

# 1 Hudora 14695

Ve sonunda , yetişkinlere yönelik tüm scooter karşılaştırmasında 1 numaraya ulaştık .

Amazon’da bir ünlü. Sekiz binden fazla inceleme ile Hudora Big Wheel, müşteriler arasında en çok görüşü alan scooterlar arasında podyumda lider olmakla övünebilir. Bu, en çok satan modellerden biriyle karşı karşıya olduğumuz anlamına mı geliyor? Sunduğu özellikler göz önüne alındığında, garip bir şey olmazdı.

Bu sefer çok eksiksiz bir ürün yapmak için gereken her şeyi orantılı bir fiyattan daha fazla bir araya getiren bir scooter ile ilgileniyoruz. Aslında, özellikleri en talepkar kullanıcıların onayına sahiptir ve bu Hudora, onu oluşturan yönlerin her birinde iyi notlar alır.

Bu şekilde, sürüş sırasındaki dengeyi analiz ederek başlarsak, onu çok hassas bir scooter yapan bazı değişkenler buluruz. Her şeyden önce, her yolculukta sürekli bir sönümleme etkisi yaratan geri tepme kapasiteli 205 milimetre çapındaki tekerlekleri beraberinde getiriyor ve bu sayede en keyifli bir deneyim elde ediliyor.

Ayrıca ayaklar için geniş kaymaz tabana ve süngerimsi kulplara sahiptir , iki yönü daha fazla sabitleme ve daha homojen bir tutuş hissi sağlar.

Direnç açısından , Hudora 14695’in gövdesinin yüksek kaliteli alüminyumdan yapıldığını , bu nedenle kullanım ömrünün uzun vadeli olarak planlandığını belirtmekte fayda var . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu sağlamlık, yüz kiloya kadar olan yükleri desteklemesine izin verir.

Geri kalanı için, tutarlı bir katlama sistemi, bir taşıma kayışı ve dört kilonun altındaki hafiflik , yolculuk bittiğinde hareket etmeyi kolaylaştırıyor.

Şunlar için idealdir:

oluşturan bölümlerin her birinde iyi bir not alan bir scooter tercih eden kullanıcılar.

Avantaj

 • Büyük tekerlekler
 • Büyük istikrar
 • İyi üretim malzemeleri
 • Taşıması kolay

Dezavantajları

 • çamurlukların olmaması
 • Birkaç renk mevcut

Satın alma rehberi Yetişkinler için hangi scooter satın alınır?

Yetişkinler için iyi bir katlanır scooter seçmek için ipuçları

Normal scooterların sunduğu teknik özelliklerin çoğunu zaten bildiğinizden eminiz . Hız, menzil veya ağırlık gibi değişkenler, bu sürdürülebilir mobilite aracını sevenler tarafından iyi bilinmektedir.

Yetişkin scooter sektörü, son yıllarda gerçek bir teknolojik evrim geçirdi ; Yetişkinler için olan bu ilk paten, onları çocuklarınkinden ayıran tek şeyin destekledikleri boyut ve ağırlık olduğu gerçeğinden çok uzakta.

Bir scooter satın almanız mı gerekiyor? elpatinete.net’te, şehir gezileri için bu küçük araçlardan birini kullanan binlerce kullanıcının görüşlerini duyduk.

Satın alma hedefinize odaklanmanız gereken iki hayati faktör ise güvenlik ve rahatlıktır .

En iyi satın alma kararınızı verirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini görelim.

Scooterın tekerlekleri, havalı ve büyük mü?

Çok yakın zamana kadar, insanların fark ettiği bir şey değildi. Bunu yalnızca en talepkar kullanıcılar ve bu ulaşım aracına aşina olanlar yaptı.

Halihazırda sürdürülebilir hareketliliğin keyfini çıkaran insan sayısı son birkaç yılda çarpıcı bir şekilde arttı. Bu, üreticilerin scooter kullanırken kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştirmesine yol açtı .

Bugün konforun zirvesi, büyük pnömatik tekerleklere sahip yetişkin bir scooter’da  . Her gün uğraşmak zorunda olduğunuz sayısız çukur ve asfalt kusurunu düşünmeyi hiç bıraktınız mı?

Bisikletlerde olduğu gibi, scooter’ınızın tekerlekleri ne kadar büyükse, onu sürerken o kadar fazla denge ve güvenlik hissedeceksiniz.

Ve büyük tekerlekler, küçük bir taş, bir çukur ve hatta bir su birikintisi sonucu alabilecekleri küçük darbeleri emer .

Scooterınızın konforunu olumlu yönde etkileyen bir diğer faktör de sahip olduğu tekerlek türüdür. Pnömatik tekerlekler, scooter’ınızı bir süre kullandığınızda yorgunluğunu neredeyse hiç fark etmeyeceğiniz keyifli bir sürüş deneyimi  sağlayacaktır .

Aksine, piyasaya sürülen ilk scooterları getiren lastik tekerlekler var. Daha uzun süre dayanırlar, evet, ancak onlarla birlikte seyahat ettiğiniz arazinin tüm rahatsızlıklarını fark edeceksiniz.

Artık poliüretan tekerlekli yetişkin scooter bulamazsınız; ancak küçük aracınızın keyfini daha iyi çıkarmak için daha fazla konfor alternatifiniz var.

elpatinete.net olarak yetişkinler için en az 150 milimetre çapında tekerlekli scooter öneriyoruz . Ve bunların sertliğine gelince, her zaman son söz sizdedir ve bunun onu kullanacağınız kullanıma bağlı olduğunu zaten bilirsiniz.

Rulman sen düşünmelisiniz detaylardan biridir scooter için mükemmel tekerleği bulma zaman. ABEC harflerinin ardından bir sayı ile adlandırılırlar; bu, tekerlek yataklarının dönme hızının ne olduğu anlamına gelir.

Sayı ne kadar yüksek olursa, lastiklerin dönme kapasitesi o kadar iyi olur. Bu, daha az momentumun eşlik ettiği daha yüksek hız anlamına gelir. Bir ABEC 5 rulmanı, elpatinete.net’ten size önerdiğimiz minimum değerdir.

Gidonun yüksekliğine dikkat edin

Açık görünebilir, ancak gidon yüksekliğinin kendilerine uygun olduğundan emin olmadan bir scooter satın alan insanlardan çok fazla yorum görüyoruz, bu yüzden sonunda çok küçük veya çok büyük.

Yetişkinler (veya ergen çocuklar) tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış iyi bir scooter olduğunu vurgulamak önemlidir , ideal olan, çeşitli yüksekliklere ayarlanabilen bir gidona sahip olmasıdır . Bu şekilde, onu ölçümlerinize göre ayarlayabilme konusunda daha fazla güvenliğe sahip olursunuz.

Ayrıca, yetişkin çocukların durumunda, eğer hala biraz daha büyürlerse, scooter onlara daha uzun süre hizmet edecektir.

Ve desteklediği ağırlık hakkında, ne kadar olduğu önemli mi?

Tahmin edebileceğiniz gibi, çok önemli. Yetişkinler için herhangi bir klasik scooter , ağırlığı 100 kg’ı geçen kişiler için önerilmez . Fazla kilonuz varsa bu özellik dikkate alınmalıdır.

Kilonuzla iyi gideceğinden emin olmak için satın almak istediğiniz modelin özelliklerine iyi bakın. Ayrıca, üreticinin önerdiği maksimum ağırlığa çok yaklaşırsanız , scooter ile ilgili sorun yaşayabileceğinizi de söyleyin.

Maksimum ağırlığın altında birkaç kiloluk bir marjın olması her zaman daha iyidir.

Süspansiyonlu mu tercih etmeliyim?

Askıya alma durumunda, bunun çok öznel bir şey olduğunu söyleyeceğiz. elpatinete.net’ten her zaman scooterların süspansiyonlu olmasını tavsiye ederiz .

Ama neden diye soruyorsun. Çok kolay.

Bir scooter, bir bisikletin tekerleklerine sahip değildir. Çok küçük olduğu için arazinin düzensizliklerini çok daha fazla fark ediyorsunuz . Bu, özellikle sağlam tekerlekleri olan modellerde ortaya çıkar. Pnömatik tekerlekler her zaman başka bir şeyi yastıklayacaktır.

Süspansiyonlu bir scooter seçmenizi tavsiye etmemizin nedeni budur. Ama mucizeler de beklemeyin, tamam mı?Size söylediğimiz gibi , bu kadar küçük tekerleklere sahip olduğunuzda, yoldaki tümsekler scooter’a ve dolayısıyla vücudunuza büyük bisiklet tipi tekerleklere göre çok daha kolay iletilecektir. .

Eğer öyleyse, her şey toplanır. Süspansiyon + pnömatik tekerlekler, kollarınız üzerindeki etkinin önemli ölçüde azaltılmasıyla eş anlamlıdır .

Ama dediğimiz gibi, bu çok sübjektif bir karar, çünkü birçok kişi sağlam tekerlekli ve amortisörsüz bir paten sürmekte sorun yaşamadıklarını söylüyor.

Sana kalmış.

Hudora Büyük Tekerlek. En İyi Yetişkin Scooter

Liste Alman markası tarafından yönetiliyor. Başka türlü olamazdı. Hudora, şu anda elektrik motoru olmayan kentsel scooterlarda en iyi markadır. En çok bulundukları alan, ergenler ve yetişkinler için scooter pazarında, ancak küçükler için de iyi seçeneklere sahipler. 2 ila 10 yaş arası çocuklar için scooter ile ilgili makalede görebilirsiniz .

Yukarıda az önce gördüğünüz bu karşılaştırmada, Hudora BigWheel 14965 , Amazon’un en çok satan yetişkin scooter’ıdır . Bu model 7000’den fazla derecelendirmeye ve 100’den fazla soruya cevap verdi. Beş olası yıldızdan 4,5’e sahiptir. 7000’den fazla oy olduğunu bilmek çok şey söylüyor.

Yetişkinler için en iyi scooter markaları

 • Hudora : Bir önceki noktada bu markadan bahsetmiş olsak da, ürünlerinin kalitesi nedeniyle ona daha da önem vermek için tekrar isim vermeyi tercih ettik. Resmi web sitesini bu bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz (Almanca).
 • Bopster : London markası, yetişkin scooterlarını satın alan müşteriler tarafından takdir edilmektedir. 20 yıldır her türlü oyuncağı geliştirmeye kendini adamış bir firmadır. Ayrıca scooter veya fitness ürünleri gibi yetişkin ürünleri de var. Onların bak resmi web .
 • Oxelo : Decathlon markasıdır. Onlarla işbirliği yapmıyoruz, ancak bu nedenle kullanıcılar tarafından çok değerli olduklarını bildiğimizde bu scooter modellerini isimsiz bırakacaktık.

En iyi büyük yetişkin scooterlarını nereden satın alabilirim?

Yetişkin bir scooter satın alma seçenekleri çok geniştir. Sizin için daha iyi olan bir fiziksel mağazaya yaklaşma seçeneğiniz varsa. Bu şekilde satın almadan önce scooter’ı test edebilirsiniz. Değilse, çevrimiçi satın alma seçeneği her zaman iyidir ve size, kişisel görüşümüze göre, satın almalarınızı çevrimiçi yapmak için en iyi siteleri söyleyeceğiz:

 • Amazon yetişkin scooter: Sayfamızda bu pazara her zaman çok olumlu bir şekilde değer vereceğiz. Online satışta liderdir ve hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca Prime seçeneğini etkinleştirirseniz, diğer avantajlara ek olarak, satın alma işleminizi sadece 24 saat içinde evinizde alacaksınız.
 • Yetişkinler için Carrefour Scooter: İspanya’daki bu tanınmış mağazalar, çok iyi bir katalogları olduğu için yetişkin bir scooter satın almak için iyi bir yerdir.
 • Yetişkinler için Decathlon Scooter: Spor malzemeleri alanında en büyük İspanyol mağazasıdır ve burada ayrıca scooter dünyasında geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız.
 • El Corte Inglés Yetişkin Scooter’ları: İspanyollar tarafından çok iyi bilinen ve sevilen bu büyük mağazalarda, satın alma işleminizi çevrimiçi yapmak için de ilginç seçenekleriniz var. Bölgenizde fiziksel bir mağazanız olacak kadar şanslıysanız, gelin ve scooter’ı kendiniz deneyin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ