Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

Soundbar için en iyi marka hangisidir tavsiye

Satın alabileceğiniz en iyi TV hoparlörleri En iyi soundbar’lar Satın Alma Rehberi: 2021’de satın alabileceğiniz en iyi soundbar’lar listesine hoş geldiniz.  Yeni bir TV’de her şeyi bir araya getirerek yalnızca inanılmaz derecede ince olanın sadece ekran olmadığını mı anladınız? TV’nizin ses bölümündeki etkisi eksikse, yalnız değilsiniz: boyutları ne olursa olsun hemen hemen tüm modern setlerde, giderek […]

19 Haziran 2021 - 10:07 'de eklendi ve 662 kez görüntülendi. A+A-

Soundbar için en iyi marka hangisidir tavsiye

Satın alabileceğiniz en iyi TV hoparlörleri

En iyi soundbar’lar Satın Alma Rehberi: 2021’de satın alabileceğiniz en iyi soundbar’lar listesine hoş geldiniz. 

soundbar tavsiye , soundbar tavsiye 2021 , sony soundbar tavsiye , tv soundbar tavsiye , en iyi soundbar tavsiye , soundbar ses sistemi tavsiye,

Yeni bir TV’de her şeyi bir araya getirerek yalnızca inanılmaz derecede ince olanın sadece ekran olmadığını mı anladınız? TV’nizin ses bölümündeki etkisi eksikse, yalnız değilsiniz: boyutları ne olursa olsun hemen hemen tüm modern setlerde, giderek daha ince çerçevelerde gizlenmiş cansız hoparlörler bulunur. Ancak neyse ki, kurulumunuza bir ses çubuğu eklemek, daha ilgi çekici ve keyifli bir izleme deneyimi elde etmenin kolay bir yoludur. En iyi ses çubukları, etkileyici sesi TV’nizin önüne veya altına oturacak kadar küçük, bağımsız bir pakette toplar. Odayı dışarıda bırakacak ayrı surround hoparlörler ve takılma tehlikesi oluşturacak kıvrılan kablolar yok.

En İyi Soundbar Samsung HW-Q950T
NAKAMİCHİ SHOCKWAFE ULTRA 9.2CH
5.1 Soundbar: Sub + One SL Hoparlörlü Sonos Arc
Sennheiser AMBEO Soundbar
SONOS BEAM
500 Doların Altındaki En İyi Soundbar: Vizio M Series M51a-H6
Vizio V Serisi V51-H6

Satın almadan önce, akılda tutulması gereken bazı şeyler var. Yeni soundbar’ınızın ne kadar büyük olması gerektiğini anlamak için TV’nizin boyutlarını düşünün. Ekranın gölgesinde kalmasını istemezsiniz, ancak yine de, büyük bir barla küçük bir TV’yi birleştirmek garip görünebilir – aşırı geniş omuzların üzerine tünemiş küçük bir kafa gibi. Boyutlara bakın ve çubuğun genişliğini TV’nizin genişliğiyle karşılaştırın. Ayrıca yüksekliği de kontrol edin – Soundbar’ı TV’nizin önüne yerleştirmeniz gerekiyorsa, bunun resmin yarısını engellemesini istemezsiniz.

Sonraki, özellikler ve bağlantı. Birçok modern ses çubuğu, kablosuz subwoofer’lar, Bluetooth bağlantısı, oyun konsolu veya 4K Blu-ray oynatıcı için 4K dostu HDMI girişleri , ARC ve eARC etkin HDMI çıkışları ile övünür ve hatta yükselen hoparlörlerle Dolby Atmos sesini destekler . Görüntüleyeceğiniz içerik ve bağlayacağınız kaynaklar hakkında bir düşünün. Sadece Freeview izleyecekseniz, bu teknolojilerin çoğu gereksiz olacaktır. Ancak Netflix ve Amazon Prime Video’nun beğenilerini 4K HDR olarak yayınlıyorsanız, içeriğinizin göründüğü kadar iyi ses çıkardığından emin olmak için mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmek isteyeceksiniz. En iyi ve sağlam elektrikli bisiklet tavsiye

Eksiksiz bir genel bakış için, bir ses çubuğunun nasıl seçileceği ve kurulacağıyla ilgili kılavuzumuza bakın .

Aşağıda, bir dizi farklı bütçe için en iyi ses çubuklarını topladık (özellikle çok uygun fiyatlı bir model arıyorsanız, ayrıca en iyi bütçeli ses çubukları sayfamıza da göz atın ). Hepsi, sorunsuz bir kurulumla ses oyununuzu geliştirecek. Zevk almak.

Amazon Prime DayBir Amazon Prime üyesiyseniz (veya ücretsiz deneme için kaydolduysanız), Prime Day bazı gerçek indirimler bulmak için harika bir zamandır. Zor işi bize bırakın: En iyi Prime Day TV fırsatları ve en iyi Prime Day kulaklık fırsatları seçimimize göz atın.
Doğrudan Amazon’a gidin ve tüm Prime Day fırsatlarını görüntüleyin .

1. Sonos Işını

Küçük, uyarlanabilir ve harika sondaj, bu Sonos’un şimdiye kadarki en iyi ses çubuğu.

ÖZELLİKLER

Ses formatları: Dolby Digital 5.1 | Bağlantı: 1 x HDMI ARC, 1 x optik dijital, Wi-Fi, Ethernet | Ses kontrolü: Amazon Alexa | Boyutlar: 7 x 65 x 10cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Etkileyici üç boyutlu sesŞaşırtıcı bas ağırlığı ve derinliğiAkış ve çok odalı akıllı

Kaçınılması Gereken Nedenler

Yüksek hacimlerde biraz ıslık Yalnızca bir HDMI girişi Bugünün En İyi Fiyatları$389.99AMAZON’DA

Pound başına ses bazında değerlendirildiğinde, beş yıldızlı Sonos Beam şu anda satın alabileceğiniz en iyi ses çubuğudur. Sonos Playbar ve Playbase ile karşılaştırıldığında, Amazon Alexa’dan bir HDMI bağlantısı ve sesli kontrol yardımı ve takip etmek için Apple Siri ile Google Assistant dahil olmak üzere, özellik sayfasına birkaç ekleme ile birlikte gelir.

Bu, dinleme deneyiminizi değiştirebilecek uygun fiyatlı bir ses çubuğudur. Küçük, hafif ve çoğu TV’nin önüne sığacak. Üstte şık dokunmatik kontroller ve arkada HDMI ve Ethernet bağlantı noktaları var. İsteğe bağlı braket pahalı olsa da, Kirişi duvara monte edebilirsiniz.

Ses kalitesi harika. İçeride, dört tam kapsamlı sürücü, bir tweeter, üç pasif radyatör ve beş D sınıfı amplifikatör, daha sürükleyici, sinematik bir deneyim için sesi odanızın her yerine götürmenize yardımcı olur. 

Sesin genişliği, derinliği ve üç boyutluluğu beklentileri alt üst eder – bu paraya daha iyi bir ses çubuğu bulamazsınız.

2. Sonos Arkı

Kolayca parada duyduğumuz en iyi ses çubuklarından biri.

ÖZELLİKLER

Ses biçimleri: Dolby Digital 5.1, Dolby Atmos, Dolby True HD, Dolby Digital Plus | Bağlantı: 1 x HDMI eARC, 1 x optik dijital, Wi-Fi, Ethernet | Ses kontrolü: Amazon Alexa, Google, Asistan | Boyutlar: 8,7 x 114 x 12cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

İkna Edici Dolby AtmosDinamik, detaylı ve ağırHer zamanki Sonos akıllılarının tümü

Kaçınılması Gereken Nedenler

Soundbar’lar, Sonos için yeni bir alan değil, ancak Arc, markanın Dolby Atmos ile tam uyumlu olan ilk ses çubuğu . Playbar ve Playbase’in yerini alıyor ve fiyatlandırma açısından Beam’in (yukarıda konumlandırılmış) üzerinde oturuyor. 55 inç ve üzeri TV’ler için iyi bir ortak olan Arc, doğrudan mobilyanızın üzerine yerleştirilebilir veya isteğe bağlı 79 £/79 $/99 AU $ montaj aparatıyla duvara monte edilebilir.

Durumu ve yerleşik Google Asistan veya Amazon Alexa ile konuşurken durumu gösteren LED’lere sahip çubukta dokunmaya duyarlı oynat/duraklat ve ses kontrolleri vardır. Bağlantı, uyumlu TV’lerden Dolby Atmos için AirPlay 2 , ethernet ve eARC’yi içerir .

Sonos Arc, ses alanınızı oluşturmak için 11 sürücü kullanır; bunların bir kısmı yükselen ve sesi duvarlarınızdan ve tavanınızdan yansıtmak için odanıza açılıdır. Tüm bunlar, bir soundbar’dan alabileceğiniz en inandırıcı Atmos performanslarından birine katkıda bulunur.

Aksiyonun kalbine taşınıyorsunuz. Çevresel efektler ustalıkla yerleştirilmiş ve seste de harika bir dinamizm ve iyi ağırlık var. Ton olarak, biraz daha doğrudan gelse de, sadece müzik dinlemek istiyorsanız oldukça dengeli. Ancak, bunun para için son derece etkileyici bir ses çubuğu olduğuna şüphe yok.

3. JBL Bar Stüdyosu

Bir bütçeyle satın alabileceğiniz en iyi ses çubuklarından biri.

ÖZELLİKLER

Ses formatı: JBL Surround Ses | Akış: Bluetooth v4.2 | Maksimum güç: 30W | Bağlantı: 1 x HDMI ARC | Boyutlar: 6 x 61 x 9cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Sağlam ve vurucu sesbol basİyi özellik yelpazesi

Kaçınılması Gereken Nedenler

Az paraya sahip olunabilecek bazı iyi ses çubukları var ve bu JBL bunun kanıtı. Ses sağlam ve keskin; bağlantı, tek bir ARC etkin HDMI çıkışı, bir optik dijital giriş ve Bluetooth içerir.

Yapı kalitesi de iyidir – JBL’nin bu modeli her zamanki yüksek estetik modernite standartlarına göre hazırladığı açıktır. Küçük boyutu (60 cm uzunluğunda ve 6 cm yüksekliğinde) göz önüne alındığında, JBL’nin ses ölçeği biraz sınırlıdır, ancak yine de alt uçta bol ayrıntı, net diyalog ve güçlü, zengin bas ile kendinden emin bir ses sunar.

Ayrıca, bir 5.1 sistemin etrafını saran sesini çoğaltmak için tasarlanmış bir şirket içi teknoloji olan JBL Surround Sound’a da sahip oluyorsunuz – bu soundbar’ın boyutunun getirdiği sınırlamaların üstesinden gelmeyi amaçladığının bir başka kanıtı.

Bir pazar lideri olmayabilir, ancak para için bu, etkileyici bir çok yönlü için mükemmel bir satın alma. Televizyonunuzun anemik hoparlörlerinde tam kapsamlı bir yükseltmenin peşindeyseniz, burada yanlış gidemezsiniz.

4. Sennheiser Ambeo Ses Çubuğu

Bolca alana ihtiyacınız olacak, ancak bu, derin cepleri olanlar için en iyi soundbar’dır.

ÖZELLİKLER

Ses biçimleri: Dolby Atmos ve DTS:X surround ses | Bağlantı: 4 x HDMI, optik dijital, RCA hat girişi | Akış: Bluetooth | Subwoofer: Hayır | Boyutlar: 14 x 127 x 17cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Zengin, dengeli sesMükemmel dinamiklerEtkileyici surround efekti

Kaçınılması Gereken Nedenler

Ambeo Soundbar, Sennheiser’ın ilk tüketici hoparlörüdür ve oldukça tekliftir – Dolby Atmos ve DTS:X desteği, 4K HDR geçişi (hepsi Netflix ve/veya Amazon ise kullanışlıdır) gibi özelliklerle dolu birinci sınıf bir ses çubuğu . ana film ve TV programı kaynağı). Ayrıca otomatik kalibrasyon ve dört HDMI girişinin yanı sıra Bluetooth ve Chromecast desteği de alırsınız. 

127 cm genişliğinde ve 14 cm yüksekliğinde olan bu kesinlikle bir canavar. Sonuç, Sennheiser’ın net, doğrudan diyalog ve maça ayrıntı ve incelikle kendi subwoofer’ına ihtiyaç duymayacak kadar büyük bir ses vermesidir. Çevrenizdeki sesi yayma şekli harika bir atmosfer yaratır ve sizi gerçekten aksiyonun içine çeker. 

Dolby Atmos efektinin tamamını elde etmek için, yukarı doğru çalışan hoparlörlerin engellenmemesi için soundbar’ı rafınızın üst rafına duvara monte etmeniz veya yerleştirmeniz gerekir. Yine de çabaya değer. 

Hoparlörler olmadan ikna edici 3D ses isteyenler için, bu şimdiye kadar test ettiğimiz birinci sınıf fiyat etiketine sahip en iyi ses çubuğu. 

5. Yamaha YAS-207

Sanal surround ses söz konusu olduğunda en iyi ses çubuklarından biri.

ÖZELLİKLER

Ses biçimleri: Dolby ve DTS surround ses | Bağlantı: 1 x HDMI | Akış: Bluetooth | Subwoofer: Evet | Boyutlar: soundbar 6 x 93 x 10.8cm, subwoofer 44 x 14 x 40cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Net, dinamik sesGeniş ve sürükleyiciİnce ve pratik tasarım

Kaçınılması Gereken Nedenler

Bütçe-orta seviye pazarında rekabet eden çok sayıda ses çubuğuyla, Yamaha YAS-207’nin diğerlerinin onu oldukça özel kılmadığı bazı sonik performans alanlarında başarılı olması gerçeği. 

YAS-207, doğal bir şovmendir ve tek bir ses çubuğundan surround ses deneyimini taklit etmek için tasarlanmış YSP (Yamaha Ses Projeksiyonu) teknolojisine sahiptir. Ayrıca, yalnızca bu sefer DTS’nin 11.1 kanal kurulumunu simüle eden en yeni codec bileşeni olan DTS Virtual:X’i kullanarak sürükleyici ‘sanal’ ses elde edersiniz. Tek bir kasadan ‘sanal’ surround ses deneyimlerine gelince, son derece etkilidir.

Çubuk ayrıca kablosuz bir harici subwoofer ve Bluetooth, surround ses modları arasında geçiş yapmak için bir uygulama ve 4K HDR geçişi sağlayan bir HDMI soketi gibi birçok özellik ile birlikte gelir. 

Bir kez konumlandırıldığında, performans çubuğun fiziksel oranlarına meydan okur. Net, heyecan verici bir ses üretir ve müzik çalmada ve film müziklerinde olduğu kadar usta olduğunu kanıtlar. Yamaha’nın soundbar başarı öyküsünde başka bir bölüm ve değerli bir Best Buy.

6. Dali Katch Bir

Filmler ve müzik için harika olan düzenli bir ses çubuğu – sadece duvara monte etmeniz yeterli.

ÖZELLİKLER

Ses formatları: Dolby Digital 5.1 | Bağlantı: HDMI (ARC), optik x 2, 3,5 mm | Akış: Bluetooth (aptX) | Subwoofer: Hayır | Boyutlar: 16,4 x 86 x 7cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Sağlıklı, sıkı basGüçlü dinamiklerSesin iyi yayılması

Kaçınılması Gereken Nedenler

Gerçekten duvara montaja ihtiyacı varÖne bakan ekran yokYüksekler kulağa daha tatlı gelebilirBugünün En İyi Fiyatları

Beş farklı ses girişi, onu takmanın üç yolu ve sürükleyici bir ses deneyimi sunmak için birlikte çalışan on sürücü ile Dali Katch One ile konuşacak çok şey var. Oldukça uzun, bu yüzden onu gerçekten bir duvara monte etmeniz gerekiyor, ancak bu yalnızca arkadan ateşlemeli sürücülerin bas performansına yardımcı olacaktır.

Katch One aynı zamanda iyi görünümlü bir bardır ve üç farklı renkte gelir: Demir Siyahı, Fildişi Beyazı ve Dağ Beyazı. Sesi TV’nizden almak için ARC özellikli bir HDMI soketi, ayrıca bir çift optik giriş ve Bluetooth vardır. 

Danimarkalı şirket, soundbar’ın içine dört orta/bas sürücüsü, dört pasif radyatör ve iki tweeter yerleştirdi ve filmler için iyi çalışan geniş, net bir ses sahnesiyle harika bir dinamik performans sunuyor. Aynı zamanda müzikle de eğlenceli ses çıkarma yeteneğine sahiptir. 

Duvara monte etmek için yeterli alanınız olması koşuluyla, bu çubuk herhangi bir TV kurulumuna hoş bir ek olacaktır.

7. JBL Bar 5.0 Çok Işınlı

Bu kompakt ses çubuğu bütçenizde bir delik açmaz.

ÖZELLİKLER

Ses biçimleri: MultiBeam, Dolby Virtual Atmos | Subwoofer: Hayır | Bağlantı: HDMI girişi, HDMI çıkışı (HDCP 2.3 uyumlu, eARC ve 4K HDR geçişi), Ethernet, Optik | Akış: Bluetooth, Apple AirPlay, Google Chromecast | Boyutlar: 5,8 x 71 x 10cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Büyük, tam gövdeli sunumDolby Sanal AtmosferÇoklu oda seçenekleri

Kaçınılması Gereken Nedenler

Daha detaylı olabilirdiDinamik ifade zayıfSlovenly zamanlama duygusuBugünün En İyi Fiyatları

Sinemayı özlüyor musun? Kesinlikle öyleyiz. Ancak JBL’nin ses çubuğu, salonunuzu ayrı bölmelerle doldurmadan büyük ekran ses deneyimine en yakın olanıdır.

5.0 MultiBeam, ucuz hissetmeden ekonomiktir, bu oldukça büyük bir başarıdır. Hemen hemen her TV’nin altına sığacak kadar küçüktür, ancak sağlam ve iyi yapılandırılmış bir his verir. Ve mütevazı boyutlarına çok şey sığdırıyor: dört adet 75 mm pasif radyatörle tamamlanan beş adet 48 x 80 mm yarış pisti sürücüsü ve kaputta yükseklik efektleri sağlamak için iki sürücü ile kulaktan kulağa uzanan bir ızgara var.

Tam teşekküllü gerçek anlaşma yerine Dolby Virtual Atmos kullanıyor, ancak yine de bir odayı sesle doldurmayı başarıyor. Ses kalitesi gerçekten çok iyi, sağa çevirdiğinizde bile hiçbir pürüzlü kenar yok. Özellikle kayda değer bas frekanslarında biraz daha netlik ve ayrıntı ve daha açık bir tiz tepkisi isteyebilirdik, ancak bu, yüksek sesle dinlerken bile sizi yormayacak, tam gövdeli bir sunum.

8. Sony HT-ST5000

Bu Sony, paradaki en iyi ses çubuklarıyla kolayca karıştırır.

ÖZELLİKLER

Ses formatı: Dolby Digtial, Dolby Atmos | Bağlantı: 3 x HDMI girişi, 1 x HDMI çıkışı | Akış: Bluetooth | Yüksek çözünürlüklü ses: 96k/24-bit PCM | Subwoofer: Evet | Boyutlar: soundbar 8 x 118 x 14,5cm (YxGxD), subwoofer 40 x 25 x 43cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Mükemmel entegrasyonAğır basEtkileyici Dolby Atmos efekti

Kaçınılması Gereken Nedenler

Uzaktan kumanda daha iyi En İyi Fiyatları

Başarılı Dolby Atmos ses çubukları çok az sayıdadır ancak Sony HT-ST5000 bunlardan biri. Film müziklerini o kadar sürükleyici hale getiriyor ki, kendinizi filmin içindeymiş gibi düşünebilirsiniz. HT-ST5000, gerçek bir yükseklik hissini (artıran sürücüleri sayesinde) sofistike ses kalitesiyle bir araya getirerek harikadır.

Üç HDMI girişi, USB, Bluetooth ve yüksek çözünürlüklü ses desteği ile bu Sony soundbar’daki özellik sayısı da etkileyici. Wi-fi veya Bluetooth 4.1 bağlantısı aracılığıyla kablosuz olarak müzik akışı da yapabilirsiniz. Spotify  Connect, Tidal  veya Google Play Müzik kullanıcıları  için  Google Chromecast’te olduğu gibi yerleşiktir . Hatta uzaktan kumandada özel bir ‘Müzik Hizmeti’ düğmesi vardır, bu düğme, dışarıdaysanız ve akıllı telefonunuzu dinlerken Spotify çalmaya otomatik olarak devam edebilir.

Uzaktan kumandanın tasarımı biraz telaşlı, ama bu gerçekten bizim tek yakınmamız. Dolby Atmos’u evinize almanın sorunsuz bir yolunu arıyorsanız ve bütçeniz Sennheiser Ambeo’ya kadar uzanmıyorsa, bu harika bir seçenektir.

9. Dali Kubik Bir

Muhteşem bir pakette muazzam bir soundbar başarısı.

ÖZELLİKLER

Bağlantı: 2 optik giriş, 1 x RCA, subwoofer çıkışı | Yüksek çözünürlüklü ses: 24bit/96kHz | Akış: aptX Bluetooth | Boyutlar: 16 x 98 x 10cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Etkileyici, ilgi çekici sesİyi bağlantıiyi görünüyor

Kaçınılması Gereken Nedenler

Bu mükemmel ses çubuğundan gelen ses son derece ilgi çekici ve önyüklemesi çok zarif görünüyor. Bar, geniş, ferah bir ses sahnesi sunar ve odanın etrafında kolaylıkla ping efektleri sunar ve onlara manevra için yeterli alan sağlar. Daha telaşlı sahneler bile kulağa kalabalık gelmiyor. Sesi kalınlaştırmak için biraz ağır, düşük seviyeli bir ağırlık ekleyin ve rakiplerinin çoğuyla zemini silen güçlü bir soundbar’a sahip olun.

Kırmızı bir ses çubuğu hakkında emin değil misiniz? Endişelenme, ızgaralar çıkarılabilir. Kırmızı, beyaz ve siyah standart olarak gelir ancak mor ve limon yeşili de dahil olmak üzere diğer altı şık rengi de kullanabilirsiniz. 

Para için beklediğiniz gibi, bu iyi tasarlanmış bir şasi ve iyi bir bağlantıya sahip sağlam bir kit. Yüksek kaliteli müzik akışı için aptX Bluetooth, artı iki optik giriş, microUSB (böylece onu bir Mac veya PC’ye bağlayabilir ve yüksek çözünürlüklü parçalara erişebilirsiniz) ve bir subwoofer bağlamanız gerektiğinde bir alt soket vardır. . 

HDMI girişi yok ve 16 cm yüksekliğinde Dali kendi rafını haklı çıkarabilir, ancak bu çubuk kendini son derece iyi sunuyor – ve bizce her kuruşuna değer.

Bu yayıncı-cum-soundbar çok iyi bir değeri temsil eder.

ÖZELLİKLER

Bağlantılar: HDMI 2.0a (ARC), optik, USB 2.0 | Uzaktan kumanda: Evet | Kablosuz: Bluetooth 5.0 | Boyutlar (HWD): 6 x 35,5 x 10,7 cm | Ağırlık: 1.1kg

Satın Alma Nedenleri

Doğrudan, iyi yansıtılmış sesHarika özellik listesiyüksek sesle gidebilir

Kaçınılması Gereken Nedenler

Sinematik gelmiyorBugünün En İyi Fiyatları

Roku Streambar’ı, uygun ev sinemasına giriş yerine TV’nizde bir yükseltme olarak düşünün ve hemen hemen her kutuyu işaretler. Beş yıldız statüsüne tam olarak yükselmese de, en yaygın olarak kullanılacağı yönleri kolayca ortaya çıkarır: projeksiyon ve netlik. Streambar, HDMI girişli herhangi bir televizyonla çalışacak ve uyumlu setlere sahip olanlar için 60 fps’ye kadar 4K HDR çıkışı sağlayacak. Diğer herkes, daha düşük çözünürlüklü sinyaller yükseltilmiş olarak 1080p Full HD elde edecek.

Birlikte verilen uzaktan kumanda muhteşem ve TV sesine ve eski setlerin akıllı özelliklerine kullanıma hazır bir destek için Roku Streambar bu fiyat için son derece düşük risk. Bu anlamda gönülden tavsiye edebileceğimiz bir şey.

11. Harman Kardon Citation MultiBeam 700

Çok odalı akıllı özelliklere sahip sağlam bir ses çubuğu.

ÖZELLİKLER

Bağlantı: HDMI ARC, 3.5mm aux, optik dijital | Akış: Bluetooth 4.3, Wi-Fi, Apple AirPlay | Yüksek çözünürlüklü ses: 24bit/96kHz | Boyutlar: 6.5 x 79 x 13cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Dengeli, kolay dinlenen sesİyi mekansal etkilerSağlam, çok odalı bir ailenin parçası

Kaçınılması Gereken Nedenler

Zaten Harman Kardon’un Citation serisinden akıllı hoparlörleriniz varsa, bu ses çubuğu zahmetsizce içeri girer. Ve yapmasanız bile, Citation MultiBeam 700 kendi başına hala iyi bir soundbar’dır.

Çekici, temiz, nötr bir tasarımdır ve Citation MultiBeam 700’ün görünümü, sunulan ses kalitesinde yansıtılır. Kulağa çok hoş geliyor ama bu soundbar aynı zamanda eğlenceli. Pürüzlü kenarlar yoktur ve Harman Kardon tatmin edici miktarda bas sunar. Film izlerken bile iyi bir daldırma duygusu elde edersiniz.

Bütçeniz, Sonos Arc gibi sınıf liderlerine ulaşamıyorsa, Harman Kardon sağlam bir alternatiftir.

12. Sony HT-G700

Bol bas ve Dolby Atmos desteğine sahip iyi bir giriş seviyesi ses çubuğu.

ÖZELLİKLER

Ses biçimleri: Dolby Atmos, DTS:X | Bağlantı: 1 x HDMI (eARC), 1 x HDMI girişi, Bluetooth | Boyutlar (YxGxD): 6 x 98 x 11cm (bar); 39 x 19 x 40cm (subwoofer) | Güç çıkışı: 400W

Satın Alma Nedenleri

Büyük, ağır sesEtkileyici Atmosfer etkisiSağlam ve şık

Kaçınılması Gereken Nedenler

Netlik ve netlik eksikliğiAkış işlevi yokBugünün En İyi Fiyatları

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, Sony HT-G700 sizin için ses çubuğu olabilir. Bu küçük değil, ama o ses değeri büyüktür ve her ikisi için kablosuz subwoofer, HDMI girişi ve desteği ile geliyor Dolby Atmos ve DTS: X .  

Sony’nin Vertical Surround Engine ve S-Force Pro Front Surround teknolojileri, inandırıcı Dolby Atmos ses ortamı oluşturmak için bir araya gelirken, tıknaz bir subwoofer büyük patlamalara bolca ağırlık katar. Sonos’s Arc, daha da inandırıcı bir Atom deneyimi sunar, ancak daha pahalıdır.

Karşı sütundaki tek şey, hafif bir netlik ve netlik eksikliği ve herhangi bir gerçek müzik akışı özelliğinin olmamasıdır.   

Bu nedenle, bir bütçeyle özel bir ev sineması kitinin peşindeyseniz, güçlü ses veren HT-700, iyi bir fiyata ciddi anlamda sinematik bir performans sunar.

İncelemenin tamamını okuyun: Sony HT-G700

13. Sonos Oynatma Çubuğu

Birkaç küçük uyarı ile Playbar, sağlam bir ses çubuğu önerisidir.

ÖZELLİKLER

Ses formatları: Dolby Digital 5.1 | Bağlantı: 1 x optik dijital, Ethernet, Wi-Fi | Ses kontrolü: Hayır | Boyutlar: 8,5 x 90 x 14cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Mükemmel bir Sonos deneyimi sunarGeniş, derin ve ayrıntılı ses sahnesi

Kaçınılması Gereken Nedenler

HDMI bağlantısı yokDTS desteği yokBugünün En İyi Fiyatları

Sonos Beam (bu listenin başında), test ettiğimiz en iyi pound-pound soundbar’dır ve Playbar’ın yerine sahneye çıktı. Bu nedenle, bu modelden çok fazla stok bulamazsınız, bu yüzden satılık bir tane gördüğünüzde acele edin!

Beam ile aynı Sonos akıllılarının çoğunu sunar, ancak çok daha büyük bir pakette. Bağlantı optik bir girişle sınırlıdır, bu nedenle HDMI toting Beam ile aynı esnekliği sunmaz, ancak yine de Sonos’un mükemmel kullanıcı deneyimine ve çok odalı akıllılarına erişebilirsiniz.

Güzel yapılmış ve isteğe bağlı montaj aparatı kullanılarak duvara monte edilebilir veya TV’nizin önüne düz bir şekilde yerleştirilebilir. Playbar’ın en etkileyici yönü, odanızı doldurmak için harika bir iş çıkaran geniş, geniş ses sahnesidir. Şaşırtıcı miktarda bas ağırlığı da var.

Bu Oynatma Çubuğu, bilgisayarınıza veya NAS cihazınıza kaydettiğiniz her şeyi (yüksek çözünürlüklü ses parçaları hariç) oynatır; doğrudan bir Android veya iOS telefon veya tabletten ses gönderebilirsiniz; ve Spotify, Tidal, Deezer ve daha fazlası aracılığıyla internet radyosuna bağlanır.

Sony HT-SF150

TV’nizin hoparlörlerinden bir adım ötede olan bütçeye uygun bir soundbar

ÖZELLİKLER

Bağlantılar : HDMI, optik, USB, ARC | Bağlantı: Bluetooth sürüm 4.2 | Ses formatları: Dolby Digital, Dolby Dual mono, LPCM 2ch | Boyutlar: 6,4 x 8,8 x 90cm (YxGxD)

Satın Alma Nedenleri

Premium görünüyor ve hissediyorEtkileyici ölçek ve genişlikUcuz

Kaçınılması Gereken Nedenler

TV’nizin dahili hoparlörlerinden gelen seste basit, yapıcı bir adım arıyorsanız, Sony’nin SF150’si küçük harcamalar için önemli bir ses geliştirmesi sunar. Gerçekten de 100 sterlinin (100$, 200 AU$) altında değerlendirilmeye değer başka bir rekabet yok.

SF150 ayrıca, daha kapsamlı bir ses sahnesinin akustik izlenimini vermek için işleme uygulayan Sony’nin S-Force Front Surround teknolojisine de sahiptir. Kesinlikle surround sesin yerini tutmasa da, dramatik bir ağırlık ve ayrılık hissi katıyor.


Son olarak, SF150 oldukça geniş fırça darbeleriyle boyar, yani diyalog bazen boğuk bir dokunuş hissedebilir ve geçişlerin etkisi yoktur, ancak bu neredeyse gülünç derecede düşük fiyatta bu biraz şaşırtıcı olmalıdır. Müzikal, ince ayrıntılara sahip bir konuşmacı isteyen herkes daha sofistike bir model hedeflemelidir, ancak TV’lerinde hızlı ve kolay bir iyileştirme arayanlar için bu bütçe çubuğu idealdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ