Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

Sigara sarma makinası tavsiye

En İyi Tütün Sarma Ne Alınır? Elektrik ve Kılavuzlar (Kasım 2021) İyi bir pipo makinesi seçmek kulağa basit bir karar gibi gelebilir ama öyle değil. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda model ve ürün var. sigara sarma makinası tavsiye Peki akıllı araştırma nasıl yapılır? Artık endişelenme! Günümüz pazarında kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, işte sonuç: 2021’in en […]

17 Haziran 2021 - 13:22 'de eklendi ve 1448 kez görüntülendi. A+A-

Sigara sarma makinası tavsiye

En İyi Tütün Sarma Ne Alınır? Elektrik ve Kılavuzlar (Kasım 2021)

İyi bir pipo makinesi seçmek kulağa basit bir karar gibi gelebilir ama öyle değil.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda model ve ürün var. sigara sarma makinası tavsiye

Peki akıllı araştırma nasıl yapılır?

Artık endişelenme!

Günümüz pazarında kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, işte sonuç: 2021’in en iyi 10 tütün sarma makinesi.

Ayrıca, önerdiğimiz her ürünün mini incelemelerini + karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri içeren alıcı rehberini bulacaksınız.

En iyi tütün sarma makinesi nedir?

 Tütün boru makineleritür 
Powermatic
En iyisi
elektrik
OCB 6908701
Para için en iyi değer
el kitabı
OCB Top-o-Matic
Mükemmel çok yönlülük ve kalite
el kitabı
M&M
Yanınızda götürmek için mükemmel
el kitabı
M&M MM 16940 En Ucuz Tütün Boru
Makinası
el kitabı

1. Powermatic – En iyisi

Tür: elektrik

Tütün sarmak için en iyi makineyi mi arıyorsunuz?Eğer bahsiniz otomatik olanlar ise, o zaman bu sizin favoriniz olacak, çünkü uzmanlarımıza göre en seçkin makinedir, bu yüzden iki kere düşünmeyin! Okumaya devam edin ve bu mucizeyi bilin.

Göreceğiniz Powermatic 2 Plus, mükemmel sigaraların montajında ​​süper verimli bir otomatik ünitedir. Metal ve titanyum alaşımları ile üretilmiş, evinizde yüksek kaliteli, çok dayanıklı ve sağlam bir ürüne sahip olacaksınız.

Öte yandan, bu sistem elektriklidir, çalışmaya başlamak için sadece Avrupa fişli bir prize ihtiyacınız vardır. Aslında, 230 V ile çalışır ve 25 W gücü vardır, böylece istediğiniz sayıda puroyu tüpe alabilir ve çok paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu makinenin tütünü borulama hızı şaşırtıcıdır ve her bir sigarayı en sevdiğiniz tütünle sarmak 5 ila 10 saniye sürer.

Bu makineyle ilgili en iyi şey, sigaralarınızı kusursuz sonuçlarla, profesyonel sonuçlarla, kağıt açmadan, makine sıkışması olmadan kusursuz sonuçlarla tüpe almasıdır. Sigaralarınızdan tasarruf etmek istiyorsanız sizin için idealdir, hatta kendi sigaralarınızı yaparak iki katından fazla tasarruf edebilirsiniz.

Tek kelimeyle harika, işlevsel, mükemmel ve profesyonel, 2021’den itibaren uzmanlarımıza göre en seçkin pipo makinesi!

 • Karşılaştırmada en iyi tütün sarma makinesi
 • Profesyonel işler için yeterli 25W 230V güç
 • Puro başına ortalama üretim süresi 5 ila 10 saniye
 • Daha fazla dayanıklılık sağlamak için titanyumdan üretilmiştir
 • Hafif ve kompakt, sadece 1,35 kg ağırlığında
 • Daha fazla uyumluluk için Avrupa güç bağlantısı
 • Fiyat için büyük değer

Eksileri

 • Talimatlar İspanyolca değil
 • Fiş kablosu küçük olabilir

2. OCB 6908701 – Para için en iyi değer

Tür: manuel

Maliyetinin her kuruşunu gerçekten hak eden bir pipo makinesi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, fiyatı haklı çıkaran bir kalite ile bu kesinlikle sizin için en iyisidir, hiç şüphe yok.

OCB 6908701, tütününüzü elinizden gelen en basit şekilde pipolamanızı sağlayacak, manuel bir makine olduğu için tüm haddeleme işleminin kontrolü sizde olacak. Bununla purolarınızı kendi ellerinizle yapacaksınız! Tüm bunlar, piyasadaki en sevilen ve en iyi tütün sarma makinelerinden biri haline gelen bu harika müttefik sayesinde çok basit ve hızlı bir şekilde.

Başarısının nedeni, parasının karşılığını fazlasıyla vermesi, paslanmaz çelik ve krom alaşımlarının onu son derece dayanıklı ve güçlü kılan buluşudur. Eğer onunla ilgilenirsen, bir ömür boyu sürebilir! Sağlamlığına ve ağırlığına ek olarak, bu tüp tütün makinesi kesinlikle parasını hak ediyor.

Tütünü yerleştirmek ve krankı çevirmek kadar basit, her bir puroyu birleştirmek sadece birkaç saniyenizi alacak, 5 dakikadan daha kısa sürede eksiksiz bir kutuya sahip olacaksınız! Elbette doğru kullanmayı öğrenmeniz için kısa bir adaptasyon süresini hak ediyor ve bu da çok sezgisel ve kullanımı kolay bir makine olduğu için hemen öğreniliyor.

Mükemmel purolarınızı yapma zamanı! Evde, kendiniz, bu muhteşem makinenin fiyatını kontrol edin ve bu karşılaştırmada kalite ve fiyat açısından neden en mükemmel puro sarma makinesi olduğunu anlayacaksınız.

 • Karşılaştırmanın kalite fiyatına göre en iyi tütün sarma makinesi
 • Paslanmaz çeliği garanti eden krom alaşımlarından yapılmıştır
 • Evde sahip olmak için mükemmel boyut (16 x 16 x 9 cm)
 • Hemen çalıştırma için tüp kapağı ve gerekli tüm parçaları içerir
 • Değiştirmeniz gerektiğinde orijinal parçalar kolayca satın alınabilir
 • Çok sağlam ve dayanıklı olduğu kadar kullanımı da kolay

Eksileri

 • Onu taşımak için büyük bir şey olabilir
 • Optimum kullanım için sürekli bakım gerektirir

3. OCB Top-o-Matic – Mükemmel çok yönlülük ve kalite

Tür: manuel

Her türlü tütünü inanılmaz kalitede yapabilmek istiyorsanız, sizin için hızlı bir çözümümüz var. Top-o-Matic, üretimindeki özen ve özverinin onu piyasadaki en iyi tütün boru makinelerinden biri haline getirdiği bir seçenektir.

Top-o-Matic, kol (manuel) sıkıştırma makineleri arasında ilk tercihtir, çünkü bu ürünün üretimindeki özen, tütün yapımında fark yaratır. Paslanmaz çelik gibi kullanılan malzemelere ek olarak, dayanıklılığını arttırırlar, böylece bu yatırımın yıllarca karşılığını verir.

En iyi yanlarından biri de çok yönlülüğüdür, çünkü standart ve ticari kılıf ve filtrelerden King Size’e (veya 100mm) kadar farklı ebatlardaki sigaralarınızı en zorluları bile memnun edecek şekilde monte etmenizi sağlar.

Son olarak, boyutu kompakttır, boyutları (genişlik x uzunluk x yükseklik) 25,5 x 20 x 10,5 cm olduğundan evde, ofiste veya çalışma odasında kullanabilirsiniz ve ağırlığı sadece 1,6 kg’dır, yani çok pratik! Cebinizdeki bir paket kaliteli sigarayı asla kaçırmamak için seyahatlerinize veya diğer konutlarınıza sorunsuz bir şekilde götürebilirsiniz.

Yukarıda belirtilenlere ek olarak, bu tütün sarma makinesi, herhangi bir zamanda ihtiyaç duymanız durumunda bazı yedek parçalarla birlikte gelir. Bu mükemmel ürün hakkında zaten biraz daha bilginiz var, bu yüzden denemeniz yeterli!

 • Farklı ebat ve şekillerde puroların sarılmasını sağlayan makine
 • Dayanıklılık için yüksek kaliteli paslanmaz çelik yapı malzemesi
 • King Size kollar için ayarlanabilir veya dilerseniz 100 mm
 • Kişisel ve ev kullanımı için yeterli boyut (25.5 x 20 x 10,5 cm)
 • Tüm ticari tütün ve filtre kılıfları için mükemmel çalışır
 • Aşınma durumunda bazı yedek parçalar içerir

Eksileri

 • Hareket etmesi büyük ve zor olabilir
 • Bazen takılmaya meyillidir

4. M&M – Yanınıza almak için mükemmel

Tür: manuel

Sokağa indiğinizde iyi bir puro istediğinizde, cebinizde taşıyabileceğiniz bir puro sarma makinesinden daha iyi bir şey olamaz, değil mi? İşte bu nedenle, hafif tasarımıyla her yere götürebileceğiniz bu ürünü size getiriyoruz.

Bu muhteşem pipo makinesi, çantanızı her zaman en sevdiğiniz purolarla dolu tutmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve kendiniz yapın! Çünkü kırılmadan veya herhangi bir olay olmadan her yere götürmek için mükemmel, sağlam ve ideal sigaralar alacaksınız.

Bu makineyi benzersiz kılan bir diğer detay da, paslanmaz çelikten (diğerleri gibi) değil, plastikten yapılmış olmasına rağmen, çok dayanıklı ve her şeyden önce hafif olmasıdır. Neredeyse 900 gram ağırlığında ve çok kompakt, 25 x 15 x 10 cm boyutlarında (genişlik x uzunluk x yükseklik) arabaya, ofise sorunsuz sığacak ve hatta cüzdanınızda taşımak bile çok uygun bir seçenek.

Sisteminin kullanımının gerçekten çok rahat olduğunu bilmek isteyeceksiniz, sadece kağıdı ve tütünü yerine koyun ve sigaranızı sıkıştırmak için kolu çevirin, gerçekten çok kolay! Ve her şeyden önce ekonomik; çünkü sigaralarınızı kendiniz hazırlamak uzun vadede çok para kazandıracak ve bu ürün yıllarca dayanabileceğinden uzun vadede.

Tüm bunlara ek olarak, farklı boyutlardaki tüplü sigaralar, M&M’in kabul ettiği bir meydan okumadır ve oğlum bunu bu makine ile başardılar! Farklı boyutlardaki sigaraları tüpe alma seçeneğiniz vardır, bu nedenle çok yönlüdür.

Bavulunuzda her yere götürebileceğiniz hafif model? Siparişe! Bu, 2021’in en iyi tütün boru makinelerinden biridir!

 • Tütün sarma makinesi, plastik üretimi nedeniyle süper hafiftir
 • Basit işletim sistemi ve sıkışmayı önleyen mekanizma
 • Çeşitli tip ve boyutlarda sigaralar hazırlamanızı sağlar.
 • Kağıdı yırtmadan veya kırmadan sigaraları mükemmel bir şekilde birleştirir
 • Tütüncü dünyasında tanınan bir markanın mükemmel kalitesi
 • Kullanıcılarından çok iyi yorumlar ve görüşler

Eksileri

 • Ayar yaparken bazen sigara yayını kırabilir.
 • Üretim malzemesi biraz dayanıksız

5. M&M MM 16940 – En ucuz puro tüpü makinesi

Tür: manuel

Çok gezer misin? Seyahatlerinizde tütün sarma makinenizi tamamen özgürce yanınıza almak ister misiniz? İyi ve ucuz bir tütün sarma makinesi mi arıyorsunuz? O halde Powermatic mini tam size göre!

Küçük, taşınabilir ve manuel! Dilediğiniz yerde kendi sigaranızı yapın, mini Powermatic belki de piyasadaki en pratik ve en ucuz tütün kasasıdır. Bir tütüncüye yakışır sonuçlarla bu muhteşem tütün sarma makinesi, sağlam ve mükemmel sigaraları ile başı çekiyor ve sadece bu değil, aynı zamanda onları gerçekten hızlı hale getiriyor.

Sadece 10 x 10 x 5 cm ve neredeyse 400 gram olan bu mini tütün kılıfı çok pratik ve portatiftir, hafifliği ve aynı zamanda verimliliği açısından birçok kişi için bir mucizedir. Hiçbir çaba harcamadan, 7 dakikada 20 paket sigara yapabilirsiniz, işin püf noktası, dağıtıcıya koyulacak doğru tütün miktarını belirlemektir ve bu kadar.

Bu mükemmel müttefik, konforu ve ergonomisi ile bir sansasyon yarattı, bu nedenle 2021’in en iyi tütün sarma makinelerinden biri olduğuna şüphe yok. Bunu seveceksiniz!

 • Bu karşılaştırmada en ucuz puro tüpü makinesi
 • Büyük güç için yüksek kaliteli yapı
 • Kompakt boyut ve ağırlık, onu mini bir puro silindiri yapar
 • Makinede ve tüplü sigaralarda yüksek kalite
 • Sadece 7 dakikada 20 puro yapmanızı sağlar
 • Süper sessiz ve kullanımı kolay

Eksileri

 • Karşılaştırmada diğerleri gibi paslanmaz çelikten yapılmamıştır.
 • Ekstra uzun tüpler kullanıyorsanız sigara kağıdının ucunu ısırın

6. HIBRON 58003 – Küçük ve süper ekonomik

Tür: elektrik

Harika bir fiyata otomatik tütün sarma makinesi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse okumaya devam edin! Çünkü bu ürün çok iyi yapılmış puroları ile dakikalar içinde sizi şaşırtacak.

Hibron, otomatik bir şekilde tütün yapmak istediğinizde ideal olan bu güzel puro silindirini sunar, sadece kağıdı yerleştirin, hazneyi taşıyın ve işlemi başlatmak için basın. Bu kadar kolay! Bu tütün sarma makinesiyle, uygulanan baskıdaki hileyi bulmanız yeterli ve iyi puro kutuları ve kutuları yapmak eğlenceli olacak.

Küçük boyutları (16 x 9 x 8 cm) ve hafifliği sayesinde ancak 358 gram ağırlığındadır, istediğiniz yere götürebilir ve tütüncüden çıkmış gibi iyi sıkıştırılmış sigaralar yapabilirsiniz. Manuelden otomatiğe geçmek istiyorsanız veya sigaralarınızı kendiniz üretme dünyasına başlayacaksanız çok iyi bir seçenek.

Diğer tütün sarma makinelerinden farklı olarak, bu tütünün etrafını tütün artıkları ile kirletmenizi önleyen hazneli, bölmeli bir tasarımı vardır. Ayrıca kit, makineyi temizlemek için bir fırça, 230 V güç adaptörü ve kullanım kılavuzu ile birlikte gelir, böylece çok karlı bir kullanım için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Modern ve ergonomik tasarımı için değil, her şeyden önce sarmaya izin verdiği sigaraların kalitesi için bu çok karakteristik modeli denemekten vazgeçmeyin. Tüm bunlar ve daha fazlası için bu mini otomatik tütün sarma makinesi bu yılın en iyi tütün sarma makineleri arasında yer alıyor.

 • Süper ekonomik, kompakt ve hafif tütün sarma makinesi
 • Yüksek kaliteli purolar sağlayan sağlam, kompakt ve hafif yapı
 • Her yerde çalışmak için 230V güç adaptörü
 • Tütün kalıntılarının düştüğü bölme
 • Hızlı ve kolay temizlik için fırça
 • Manuel makinelere alışmış kullanıcılar için ideal

Eksileri

 • Sessiz bir puro sarma makinesi değil
 • Depozito biraz küçük olabilir
 • Mükemmel purolara ulaşmak için pratik yapmak gerekir

7. HIBRON 58001 – Purolarda profesyonel kaplama

Tür: elektrik

Bir tütüncüden çıkmış gibi görünen purolar yapmak için küçük, modern, otomatik bir sarma makinesi mi arıyorsunuz? Daha fazla bahsetme! Bu tütün tüpü kılıfını seveceksiniz, okumaya devam edin ve nedenini öğrenin.

HIBRON markası, en iyi tütün boru makinelerinin bu zirvesine, şaşırtıcı olan bu modelle giriyor. Otomatik sarma sistemi, sigarayı fazla çaba harcamadan saniyeler içinde monte etmenize, sigarayı doğru konumlandırmanıza, tütünü yerleştirmenize ve yakmanıza olanak tanır. 10 dakika içinde eksiksiz bir kutunuz olacak!

Bu anlamda deponuz doluyor, tek seferde bir sigaraya ulaşıyor, her biri sadece 1 dakika sürüyor. Ve biraz yavaş olduğunu düşüneceksiniz ama doğru aranjmana ulaştığınızda, profesyonel bir bitişe sahip, açılmayan ve seveceğiniz puroları yapabileceksiniz.

Ayrıca HIBRON, masayı, zemini veya çevreyi kirletmeyeceğiniz, her şeyin hazır ve düzenli olması için bir hazne ve çok modern ve konforlu bir tasarım önermektedir. Sıradan tütüncüler tarafından satılan standart sigaralarla uyumludur, bu nedenle bu tütün sarma makinesi çok kompakt ve çok rahattır.

Hepsinden iyisi belki de fiyatıdır, bu tür diğer makinelere kıyasla çok ucuzdur ve hepinizin zevkini tatmin etmek için siyah, kırmızı ve mavi renklerde mevcuttur.

 • Su Geçirmez Stil Sigara Sarma Makinesi
 • Basit ve pratik sigara yapım sistemi her seferinde bir tüp
 • Tütüncülerde satılan standart purolarla uyumlu
 • Bir dakikada bir tütün toplamanızı sağlar
 • Tütün kalıntılarının düştüğü bir bölme içerir
 • Çeşitli renklerde mevcut kompakt ve güzel tasarlanmış haddeleme makinesi

Eksileri

 • Sessiz bir silindir değil
 • Biraz dayanıksız yapı malzemesi
 • Sadece standart boyuttaki tütüncülerin purolarını pipolar

8. Smokin – Muhteşem giyilebilir tasarım

Tür: elektrik

İstediğiniz her yerde puro yapmak için küçük bir model istiyorsanız, size mükemmel bir model sunuyoruz. Sigara içmek sizi büyüleyecek bir sigara sarma makinesi olan Rolling Box’ı sunar.

Hayatı yoğun olan, gelip giden ve süper pratik, ağırlık yapmayan, taşınabilir, otomatik ve her şeyden önce verimli bir sigara tüpüne ihtiyaç duyan herkes için. Sigara markasının size tütün sarma makinesiyle sunduğu şey budur, kaliteye değer veren bir sigara tiryakisiyseniz ve her kuruşuna değdiğini seviyorsanız büyük müttefikiniz.

Bunun yanı sıra bu makine elektrikli ve otomatiktir, bu nedenle kullanım kolaylığı şaşırtıcıdır. Ve vurgulanacak bir nokta varsa, bu karşılaştırmanın en küçüğü olan 9 x 8 x 2 cm boyutlarındaki zarif ve zarif eski tarz tasarımı kesinlikle olacaktır! Bu da onu size sunabileceğimiz en kompakt ve taşıması kolay hale getirir.

Bu zarif alet, biraz tütün ve kağıt tüpler ile purolarınızı verimli ve hızlı bir şekilde sarabilecek, tıpkı tütüncülerden çıktıkları gibi mükemmel sarımlı sert sigaralar elde edebileceksiniz! Ancak fiyatlar ikincisinden çok daha ucuz. Bu muhteşem kasa makinesinin sağlayabileceği uzun vadeli tasarruflara şaşıracaksınız.

Görüldüğü gibi 2021 pazarında alacağınız en taşınabilir ve en mükemmel hareketli tütün sarma makinasıdır.

 • Karşılaştırmanın inanılmaz en taşınabilir haddeleme makinesi
 • Taşınabilirlik ve her yerde kullanım için mükemmel 9 x 8 x 2 cm boyutları
 • Purolarda daha iyi bir sonuç için elektrikli ve otomatik üretim sistemi
 • Antik bir görünüm için ahşap ve çelik konstrüksiyon
 • Sert ve mükemmel purolar için preslemeyi ayarlamanızı sağlar
 • Kullanıcılarından çok iyi yorumlar ve görüşler

Eksileri

 • Üretimi hermetik değildir
 • Mükemmel purolara ulaşmak için biraz pratik yapmak gerekir.

9. GERMANUS – Mükemmel geleneksel model

Tür: manuel

Purolarda klasik ve narin modelleri seviyorsanız ve kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız, burada durun çünkü sizin için mükemmel bir geleneksel model makinemiz var.

GERMANUS, evinizde kendi purolarınızı yetiştirmeniz için lüks ve son derece iyi tasarlanmış tütün tüpünü hizmetinize sunuyor. Harika çıkıyorlar, işlemden sonra çok sıkıştırılmamış veya çok gevşek olmayan, sigara içmesi kolay ve bir araya getirmesi kolay, bu yüksek seyahat markası sadelik ve zarafete kendini adamış olduğu için sert sigaralar alacaksınız. Size en iyi profesyonel sigaraları verecek inanılmaz geleneksel tarzda bir makine!

Bu parçanın üretimindeki yüksek kalite, çok karakteristik ve güzel yüzeyler ile çok dayanıklı ve mükemmel kalitede olmasının yanı sıra çok karlı bir performansı garanti eder. Güzel sunumuna rağmen, işleyişini unutmamalıyız, bu tütün silindiri çok basit ve temel bir prensiple çok iyi çalışıyor, bu yüzden purolarınızı sararken büyük bir sorun yok.

Size inanılmaz ve süper profesyonel bir sonuç verecek 70 mm purolar üretmek için tasarlanmış mükemmel bir model. Klasik hayranları için bu, size sunabileceğimiz en iyi tütün sarma makinesi modelidir.

 • Mükemmel klasik ve geleneksel tarzda puro sarma makinesi
 • 70 mm tüpler (kağıtlar) için tasarlanmıştır
 • İsteğinize göre 6 ila 8 mm arasında seçilebilir çap
 • Dayanıklı ve kaliteli bir ürün elde etmek için yüksek üretim kalitesi
 • Daha fazla dayanıklılık için değiştirilebilir salıncak kayışı
 • Tütün haddeleme dünyasında yüksek kaliteli marka ve uzun yıllara dayanan deneyim

Eksileri

 • Üretimi hermetik değildir
 • Yeni başlayanlar için tavsiye edilmez
 • Kayış değişimi ucuz değil

10. Sigara – Küçük sigaralar yapmak için ideal

Tür: manuel

Küçük, hızlı bir sigara istiyorsanız ve kendiniz yapmayı seviyorsanız, özel bir sarma makinesine ihtiyacınız var, değil mi? Bu yüzden size küçük sigaralar yapmak için ideal makineyi sunuyoruz.

Sigara, tanınmış bir markadır ve uzun bir ürün listesi ve memnun müşteriler ile sigara içenler için makalelerde tasarımıyla her zaman hatırlanır. İşte bu marka, bu sistemde gördüğünüzde tanıyabileceğiniz yüksek kalitedeki bu tütün muhafaza makinesini hizmetinize sunmaktadır.

Bu sigara sarma makinesi, tütünü kağıt veya 70 mm’lik küçük tüplerde birleştirmek için tasarlanmış olup, çok sayıda sigarayı birkaç dakika içinde rahat bir tasarımla birleştirebilmektedir. Bu, aynı sigara markası tarafından diğer geleneksel tütün sarma makinelerinden farklı bir sistemle geliştirilen ve tütüncülerde nadiren bulunan çok orijinal bir modeldir. Manueldir, sigaralarınızı ellerinizle hazırlama deneyimini hissedebilmeniz ve ne içtiğinizi bilmeniz için tasarlanmıştır.

Ayrıca oldukça hafif olması ve boyutlarının 10 x 10 x 7 cm olması ve 100 gramın altında olması bir avantaj olduğu için nakliyesi de kolaydır, istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ancak bu boyutlar kafanızı karıştırmayın, çünkü çerçevesi onu düşmelere ve darbelere karşı koruyan güçlü ve sağlam metalden yapılmıştır, bu da onu çok dayanıklı kılar.

Bu modelle ilgili en iyi şey belki de fiyatı, piyasadaki diğerlerine göre çok ucuz ve en iyi sonuçları. Bu tütün sarma makinesini 2021’in en iyilerinden biri yapan şeyin ne olduğunu zaten biliyorsunuz.

 • Küçük ve kaliteli purolar için harika sarma makinesi
 • Sağlam metalden yapılmış güçlü ve sağlam çerçeve
 • Taşınabilirlik için ideal ultra hafif ve küçük yapı
 • 70mm ve 8mm çaplı sigaraların montajı için ideal
 • İyi görünen ve çok iyi kapatılmış sigaralar yapmanızı sağlar
 • Tütüncülerde çok az bulunan farklı bir sisteme sahip orijinal füme modeli

Eksileri

 • Biraz dayanıksız yapı malzemesi
 • Sadece 70 mm puro yapılmasına izin verir

Tütün sarma makinesi almadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Tütün yapmak için yeni bir sarma makinesi satın almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Piyasada çok fazla tür, model ve görüş bulunduğundan, yalnızca iyi bir seçim değil, aynı zamanda en iyisini de yapabilmeniz için ana özellikleri bilmek önemlidir.

Bunu yapmak için onlardan neye ihtiyacınız olduğunu ve bir tütün sarma makinesinde ne aradığınızı çok iyi bilmelisiniz, çünkü iki çok önemli tip vardır: manuel ve elektrikli. Tütün yaparken her ikisi de size en iyi sonucu verebilir, sadece her bir özelliğe dikkat etmeniz yeterlidir. Ardından, bir tütün sarma makinesi satın almadan önce bilinmesi gereken en önemli parametreleri açıklayacağız.

Elektrikli mi manuel mi?

Ne tür bir tütün entübatörü alacağınız konusunda çok net değilseniz, başlamak için ihtiyaçlarınızı düşünmelisiniz. Manuel silindirler daha gelenekseldir, genellikle daha taşınabilir (istisnalar olsa da) ve daha çok yönlüdürler. Genel olarak manuel tütün sarma makinesi ile farklı boyutlarda sigara yapma imkanı vardır ve daha da iyisi, kişi onları kelimenin tam anlamıyla kendi elleriyle yapabilir.

Bu, birçok sigara içicisi için hoştur ve bu şekilde tercih ederler ve biraz pratikle, özellikle levye ile yapılırsa, mükemmel sigaraları çok hızlı bir şekilde elde edersiniz. Bunları herhangi bir prize bağlama sınırlaması ile yürümeyeceğinizi söylemeye gerek yok.

Elektriklilere gelince, size manuel olanlar kadar özgürlük vermeseler de, daha kesin sonuçlara sahip oldukları ve daha kısa hazırlık ve uygulama süreleri gerektirdiği için. Daha tek tip ve tutarlı sonuçların yanı sıra. Bunların birçok tavsiyesi var, ancak seçeceğiniz, tarzınıza en uygun olanı olacaktır.

Sağlamlık ve kararlılık

Bu parametre tütün sarma makinesinin malzemeleriyle ilgilidir. Stabilite çok önemlidir çünkü sigaralarınızı sararken daha iyi bir performans sağlar. Kağıt veya tüp değiştirirken veya tütün eklediğinizde hareket etmeyen, kararlı bir makine gibisi yoktur. Yüksek stabilite arıyorsanız, tavsiye “cep” yerine büyük modeller, ayrıca biraz daha ağır malzemeler ve sağlam bir montaj seçmektir.

Sağlamlık konusunda ise kesinlikle herkesin ilgisini çeken bir unsur çünkü makinenin sağlam, dayanıklı ve dayanıklı olacağı izlenimi veriyor ve (malzemeye bağlı olarak) hemen her zaman böyle oluyor. Çelik ve bazı metaller gibi şaşırtıcı derecede sağlamlık sağlayan, ancak buna rağmen, tasarımları göz önüne alındığında çok kararlı olamayan malzemeler vardır.

Bu nedenle, uzun ömürlü bir tütün sarma makinesi seçmenin anahtarı, sağlam malzemelerle sağlam bir tasarım ve ağırlıkla iyi bir denge kurmaktır.

Konfor

Makinenizin konforu büyük ölçüde manuel mi yoksa elektrikli mi olduğuna bağlı olacaktır, genellikle kılavuzlar, belirtildiği gibi elektrikli olanlara göre daha hantal bir prosedüre sahiptir. Ancak, daha çok “araziye uygun” olma eğilimindedirler, pillere veya elektriğe bağımlı değilsiniz ve onları seyahate götürebilirsiniz, tüm Avrupa’dan kullanıcılardan çok iyi görüşler aldılar.

Bu noktada çok seyahat ediyorsanız veya iki konutta ya da işte taşınıyorsanız, bu durumda hafif bir makine hayati önem taşır.

gürültü, ses

Birçok kullanıcının aşırı gürültüleri nedeniyle mükemmel tütün sarma makineleri sattığını biliyor muydunuz? Kendinizi gürültüye duyarlı buluyorsanız, elektrik çok fazla gürültü yapma eğiliminde olduğundan ve sadece sizi değil, ailenizi de şaşkına çevirebileceğinden bir kılavuz öneririz. Ancak, çalışmaları bir motor içerdiğinden, elektrikli cihazların her zaman biraz daha yüksek sesli olduğunu unutmayın.

Bu makineler 50 dB’ye kadar toplam gürültü elde edebilirken, manuel makineler yalnızca tütünün preslenmesiyle üretilen gürültüyü üretir. Bu şekilde çoğu durumda 30 dB’ye bile ulaşmazlar.

Hız ve kapasite

Nikotin bağımlısı olduğunuzda ve evinizde tütün sarma makinesi varsa, günde çok sayıda sigara içebilirsiniz. Bu nedenle kutularınızı hazırlama hızınız önemlidir.

Piyasada çok iyi ve ucuz makineler var, bu makinelerle pratik yaparak yarım saatten daha kısa sürede iki kutudan fazla puro yapabilirsiniz. Tütün hortumu için 5 ila 10 saniye süren manivelalı manuel modeller bile var. Genel olarak, manuel kollu makineler en hızlı olanlardır.

Kapasite ile ilgili olarak, aynı anda hazneye veya tanka ne kadar tütün koyabileceğinizi kastediyoruz. Makine çok miktarda izin verirse, haddeleme işlemini daha az kesintiye uğratır (daha fazla tütün yerleştirmek için) ve işlemin “ipliğini kaybetmemesinin” yanı sıra daha verimli bir üretime sahip olursunuz. Yüksek kapasite kesinlikle takdir edeceğiniz bir şeydir.

Temizlik ve bakım

Bu usturalar, özellikle manuel olanlar biraz felaket olabilir, çünkü borulama işlemi sırasında tütün lifleri uçup yerinizi ve masanızı kirletebilir. Özellikle elektrikli makinelerde genellikle, haddeleme işlemi sırasında dağılabilecek tüm tütünü toplayan bir tür tank (kalem açacağı gibi) bulunur.

Sarma makinesinin seçimine özen gösterilmelidir, bazen tütün motora gider ve bu hasara yol açabilir, bu nedenle her kullanımdan sonra temizleme, sarma makinenizin kullanım ömrünü uzatmak için çok iyi bir seçenektir. Bunun için bazıları, uzman görüşlerine göre olmayan makinelere göre bir avantaj olan temizlik için özel fırçalar gibi aksesuarlar getiriyor.

Bu makinelerin bakımı, türüne bağlıdır, çünkü herhangi bir mekanik cihaz bir noktada yedek parça isteyecektir, bu nedenle bulunabilirliklerine bakmanız ve kendinize sormanız iyi olur: Yedek parça elde etmek kolay mı?

Kendi sigaranızı yapmaya hazır mısınız?

Makalenin tamamını okuduğunuza göre, en iyi sigara sarma makinesini seçmek için bilmeniz gereken her şeyde uzmansınız, en iyi markaları ve görüşleri biliyorsunuz, bu nedenle en iyi sigara sarma makinesini seçmeye hazırsınız! Artık düşünmeyin, çünkü iyi, güzel ve ucuz olanı bulmak parmaklarınızın ucunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ