Sal. Eki 26th, 2021

Pek çok insan kendi aydınlatma armatürlerini üretmeyi düşünmez. Örneğin bir avize, diğer seçenekleri önceden düşünmeden bir mağazadan satın aldığınız bir şeydir. Ancak bu, diğer seçenekleri ortadan kaldırmaz. Abajur yapımı , ipten avize , avize yapım malzemeleri , el yapımı avize , lambader , makrome modelleri , makrome , lamba , makrome fiyatları , ipi , halat , dıy , Örneğin, bir avizeyi veya sarkıt lambayı süsleyebileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz veya hatta sıfırdan oluşturabileceğiniz birçok yol vardır.

Geri dönüştürülmüş cam şişelerden yapılmış avize

Eski şarap şişeleri, DIY avizeler için harika bir kaynaktır.  onlar bu amaç için dava edilebilir tam olarak nasıl öğrenebilirsiniz. Burada önerilen proje, çeşitli renklerde şarap şişeleri, bir cam kesme aleti , bir matkap ve bir maket bıçağı artı tabii ki lamba prizleri ve tel gerektiriyor. Daha fazla sarkıt lambaya göz atın .

avize yapım malzemeleri

 mutfak için mükemmel olacak şık bir avize oluşturmak için şarap cam şişeleri nasıl geliştirebileceğinizi gösteriyor . Bunun için gereken malzemeler önceki örnekle hemen hemen aynıdır, fark, ekstra büyük şişelere ihtiyacınız olmasıdır.

geri dönüştürülmüş şarap şişelerinden yapılmış güzel bir avize sunuyor. Farklı şekil, boyut ve renklerde şişelerin asılı olduğu dairesel bir ahşap tabana sahiptir ve benzersiz bir görünüm yaratır. Avize istenildiği kadar çok ışıklı yapılabilir ve siz de buna benzer bir şeyi evinizde de deneyebilirsiniz.

Plastik şişeler de benzer bir amaç için kullanılabilir. Ancak orijinal hallerinde özellikle çekici olmadıkları için biraz daha yaratıcı olmanız gerekecek. ilginç bir fikir sunuluyor . Bu proje için plastik şişelere, sprey boyaya, iki metal halkaya, bir maket bıçağına ve ince ölçü teline ihtiyacınız var.

Kağıt avizeler

Kendiniz bir avize yapmanın en kolay yolu kağıttır. Kağıtla deneyler yapabilirsiniz çünkü kağıt üzerinde çalışılması kolay bir malzemedir. Kağıt avizeler oturma odanızda, çocuk odanızda veya yatak odanızda çok güzel duracaktır. Çocuklar için kağıttan bir avize yapmak istiyorsanız, o zaman çok ilginç tasarımlar var. Kağıdı kalpler, bulutlar veya yıldızlar gibi farklı şekillerde kesebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı renkte kağıt avize olabilir. Çocuğunuzun odası için parlak renkler, oturma odasında ise açık renkler kullanın. Mükemmel kağıt avizeyi elde etmenize yardımcı olabilecek birçok öğretici var. İşte kağıttan avize yapma

Yeni Başlayanlar İçin Basit Kendin Yap Avize Fikirleri

Herhangi bir normal insanın evde yapabileceği her şey arasında, kendin yap avizeler ve genel olarak aydınlatma armatürleri en ilginç örneklerden bazılarıdır, bunun nedeni, birinin evinin duvarlarını dekore etmesini beklemenizdir. hatta kendi basit mobilyalarını inşa etmek için bile ama gerçekten kendi avizelerini yapmalarını beklemiyorsunuz. Size favori DIY avize projelerimizden bazılarını göstererek bu algıyı değiştirmeyi umuyoruz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir