Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

instagramda ne zaman para kazanılır

INSTAGRAM İLE NASIL PARA KAZANILIR (2022 GÜNCELLENDİ) Instagram ile para kazanmak mümkün ve burada size nasıl yapılacağını anlatacağım. Kendinizi her gün birkaç fotoğraf çekmeye adayarak seyahat ederek yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Peki Instagram’da geçiminizi sağlamak için ne yapmanız gerekiyor , kaç takipçiniz olması gerekiyor, reklam verenleri nereden buluyorsunuz? En çok büyüyen sosyal ağdan yaşayabilmek için bilmeniz gereken her şeyi burada […]

11 Ocak 2022 - 14:23 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi. A+A-

instagramda ne zaman para kazanılır

INSTAGRAM İLE NASIL PARA KAZANILIR (2022 GÜNCELLENDİ)

Instagram ile para kazanmak mümkün ve burada size nasıl yapılacağını anlatacağım.

Kendinizi her gün birkaç fotoğraf çekmeye adayarak seyahat ederek yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz?

Peki Instagram’da geçiminizi sağlamak için ne yapmanız gerekiyor , kaç takipçiniz olması gerekiyor, reklam verenleri nereden buluyorsunuz?

En çok büyüyen sosyal ağdan yaşayabilmek için bilmeniz gereken her şeyi burada açıklıyorum .

Ama konuya girmeden önce, işte Paula Echeverría’nın Instagram hesabı . 

Niye ya?

Çok basit, çünkü tüm Google en çok aranan instagramcısı , her ay 22.000 kişiyi arıyor  ve 3 milyondan fazla takipçisi var . Belki biraz ilham almak için uğrayabilirsin.

Google.es’de en çok aranan ikinci Instagram hesabının kim olduğunu biliyor musunuz ?

Instagram Sara Carbonero ile 9.900 aramalar ayda .

Sakin veya sakin bir oyuncu veya oyuncu değilseniz veya bir futbolcu veya şarkıcı ile birlikte olmadıysanız, yine de Instagram ile para kazanabilirsiniz ve burada yapmanız gerekenleri açıklıyorum.

Burada bulacaksınız:

 • Instagram ile para kazanın
  • Reklamverenleri ve etkileyicileri birbirine bağlayan platformlar
   • Influence4You
   • SosyalKamu
   • Amazon Etkileyici Programı
   • coobis
   • ifluenz
  • Ön ayarlarınızı satın
   • @Seyahat eder misin
   • @ 7kidz
  • Satış ortaklığı ürünleri
  • Fotoğraflarını sat
   • Tuvallerde, tişörtlerde ve aklınıza gelebilecek her şeyde
   • Fotoğraf pazarlarında
  • Kendi çadırını kur
  • Instagram hesabını sat
 • Instagram hesabınızı güçlendirmenin püf noktaları
  • Kendinizi eğitin
  • Hesabınızı ve rekabeti incelemek için araçları ve platformları kullanın
  • Takip ve etkileşim için takip edin
 • Sadece bir kameraya, bir cep telefonuna ihtiyacın var ve sen kazandın

Instagram ile para kazanın

Instagram hesabınızdan para kazanmanın birkaç yolu vardır , bazıları hedef kitle profilinize ve iş alanınıza bağlı olarak diğerlerinden daha iyi çalışır.

En iyisi hepsini denemek ve böylece hangisinin size en uygun olduğunu görmek. 

Reklamverenleri ve etkileyicileri birbirine bağlayan platformlar

İçin Instagram hesabınızı paraya, zaten orada birkaç vardır platformlar koymak reklamverenlerin de temas etkileyenler , ve bunların çoğu Instagram hesapları kabul ediyoruz.

Hepsine kaydolmanız ve profilinizde görünmekle ilgilenen bir markanın sizinle iletişime geçmesini beklemeniz yeterlidir.

Influence4You

Kayıt oldunuz ve mevcut tüm kampanyalar panelinizde zaten var. Bazıları size ücretsiz ürünler gönderir, diğerleri satışlar için veya sahip olduğunuz takipçi sayısına göre ödeme yapar.

 • Influence4You’ya kaydolun

SosyalP ubli

Bu, İspanyolca konuşan etkileyiciler için var olan ana pazarlardan biridir .

Kullanımı çok kolay ve Instagram hesabınıza ek olarak Twitter veya  Facebook gibi diğer sosyal ağlara da kaydolabilirsiniz .

Kaydolmak için zamanında gelen tüm etkileyicilerin katılabileceği kampanyalar başlatın . Benim için , özellikle yeni başladığınızda,  reklamverenleri bulmak ve sosyal ağlarınızdan para kazanmak için en iyi platformlardan biri . 

 • SocialPubli’ye buradan kaydolun .

Amazon Etkileyici Programı

Amazon’un zaten kendi ortaklık programı vardı ama bunun için bir web siteniz olması gerekiyordu. Şimdi bu imkanı, influencerlar için tasarlanmış bir ortaklık programı oluşturduğu sosyal ağların kullanıcılarına da açtı . 

Bu programı halihazırda bağlı kuruluşlara sahip olandan ayıran en büyük özelliklerinden biri etkileyicilerin kendi kişiselleştirilmiş ürün sayfalarını oluşturmalarına izin vermesidir , videolar aracılığıyla tavsiye edebilmek veya size izin veren tek köprüde paylaşmak için idealdir. Instagram’ı açıklamana koy. 

coobis

Birden fazla blogcular ve web sitesi sahipleri, daha tasarlanan etkileyenler , ama aynı zamanda seçeneği vardır bir Instagram hesabı ekleme .

Size yapacakları öneriler dahilinde fiyatı siz seçiyorsunuz.

ifluenz

Öncekiler gibi İspanya pazarına odaklanmıyor, aynı zamanda en güçlülerinden biri.

Onlara kaydolmak için en az 5.000 gerçek takipçiye ve iyi bir etkileşime (fotoğraflarınızın beğenileri ve yorumlarına sahip) sahip olmanızı gerektirir .

Kaydolmadan önce, hesabınızın uygun olup olmadığını bu bağlantı aracılığıyla hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz .

Sponsorlu bir fotoğrafa sahip olduğunuz her 1000 takipçi için ortalama 2 dolar ödeniyor . Başka bir deyişle, bir reklamcı sizi bir gönderi koymanız için işe alırsa ve 10.000 takipçiniz varsa , size yaklaşık 10 dolar öder ve 500.000 , iyi 1000 Euro’nuz varsa , bu fena değil, değil mi?

Şimdi yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Paula Echeverría’ya ne kadar ödeyebileceklerini hesaplayın … Instagram’da bir gönderi için 6.000 dolar!

Ön ayarlarınızı satın

To olmak instagramer zorunda iyi bir fotoğrafçı olmak ve gerçek bir şey öğrenebilirler  profesyoneller Instagram , olanlara göre daha kamera arkasında daha fazla zaman içinde ön .

Ön ayarlar , genellikle Lightroom ile oluşturulan ve Instagram’ınızda size yardımcı olan birçok hesabın size sunduğu varsayılan efektlerdir .

İşte iki örnek:

Lauren Bullen ve Jack Morris , 2.7 milyondan fazla takipçisi olan bu hesabıgerçek bir iş haline getiren çift.

Sizi fotoğraflarıyla etkilerler ve ardından size hazır ayarlarını satarlar .

Sen hem, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz muhteşem fotoğrafları oluşturmak yanı sıra bir Instagram hesabı para kazanma yollarını çevreleyen ve her şeyi.

Satış ortaklığı ürünleri

Bağlantıları aracılığıyla yaptığınız her satış için size bir yüzde veren birçok çevrimiçi mağaza var .

Örneğin bir drone ile süper bir fotoğraf çekip Instagram hesabınıza yüklerseniz bu fotoğrafın o özel drone ile çekildiğini ve verdiğiniz bağlantı üzerinden örneğin Amazon veya Amazon üzerinden satın alınabileceğini belirtebilirsiniz. Gearbest , bağlı kuruluşları kabul eden iki büyük çevrimiçi mağaza .

Şunları yapabilirsiniz ürünün pratik olarak her tür bağlı kuruluşlar bulmak . Basit bir Google araması ile profiliniz için ideal ortağı bulabilirsiniz.

Örneğin, fitness ile ilgili bağlı kuruluşları bulmak istiyorsanız , fitness bağlı kuruluşlarını arayın veya kozmetik ile ilgili bağlı kuruluşları bulmak istiyorsanız kozmetik bağlı kuruluşlarını arayın . 

Unutmayın Instagram üzerinde yalnızca açıklamasında tek link koyabilirsiniz onlar oraya gidip tıklayın, böylece fotoğraflarınızda söz unutmayın.

Özellikle moda instagramcılarında giderek daha fazla görülen bağlantılardan biri, Instagram’a benzeyen, ancak sadece moda olan ve onları satın almak için kıyafetlerin üzerine tıklayabileceğiniz 21Buttons profilleridir  . Bu sayede dış görünüşünüzle para kazanabilirsiniz .

 • Bir moda blogu nasıl yapılır ve onunla para kazanılır

Instagram bunu zaten not aldı ve aynı zamanda bu işlevi sunmaya başlıyor .

Fotoğraflarını sat

Tuvallerde, tişörtlerde ve aklınıza gelebilecek her şeyde

Sen edebilirsiniz Instagram fotoğrafları satmak . Pek çok yolu var, baskılı ve imzalı fotoğraflarınız, t-shirtleriniz, telefon kılıflarınız ile kanvas tablo yapıp takipçilerinize gönderebilirsiniz.

In fotoğraf pazaryerleri

Ayrıca herhangi bir nesne oluşturmadan da fotoğraflarınızı satabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızı ilginizi çekebilecek herhangi bir şirkete satabileceğiniz ana pazarlardan biri 

Kendi çadırını kur

Çok sayıda takipçiniz varsa onlardan faydalanabilir ve kendi mağazacılık ürünlerinizi satabilirsiniz .

Kendi t-shirt modellerinizle Instagram fotoğraflarınızda boy gösterebilir ve kendi mağazanızda satabilirsiniz .

La Tostadora veya Printful gibi kendi kişiselleştirilmiş ürünlerinizle dakikalar içinde bir çevrimiçi mağaza kurabileceğiniz platformlar var .

Ürünlerinizden yaptığınız her satış için, işaretlediğiniz ekstra maliyeti alırsınız ve onları tasarlamak ve tanıtmaktan başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz. 

Instagram hesabını sat

Instagram hesabınızı da satabilirsiniz .

Birçok kişi bunları sınıflandırılmış reklam portalları aracılığıyla satar, ancak ideal olan bunu FameSwap gibi özel platformlar aracılığıyla yapmaktır .

Instagram hesabınızı güçlendirmenin püf noktaları

Ancak  Instagram ile para kazanmak için sadece iyi fotoğraflara sahip olmanız yetmez , aynı zamanda sizi takip eden insanlara da sahip olmanız gerekir.

5.000 takipçiden itibaren , bir markanın size sponsor olmak isteyebileceği zamandır.

İşte Instagram’da takipçi kazanmak ve daha etkili olmak için bazı ipuçları ve püf noktaları .

Kendinizi eğitin

Fotoğrafçılık ve pazarlama stratejileri dersleri alın , çok ucuzlar ve size gerçekten iyi öğretiyorlar.

 • Instagram için kompozisyon ve fotoğraf düzenleme
 • Instagram Stories için içerik oluşturma ve düzenleme kursu

Hesabınızı ve rekabeti incelemek için araçları ve platformları kullanın

Instagram hesabınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bazı çok faydalı araçlar var , bu alanda profesyonel olmak istiyorsanız çok önemli bir şey.

Bunlardan biri, örneğin  en etkili takipçilerinizin kim olduğunu görebileceğiniz, etkileşimlerinizi artırmak için kiminle olmanız gerektiğini bilmek için ideal olan 

Takip ve etkileşim için takip edin

Başka bir eski numara, takibi size geri getirebilecek diğer kullanıcıları takip etmektir .

Bunu başarmanın iyi bir yolu, sizinkine benzer bir profilin takipçilerini ve sizi takip etmek isteyebileceklerini görmektir .

Takipçisi çok olan profilleri beğenin ve yorum yapın ve tabii ki günde en az bir güzel fotoğraf yükleyin ve çok sayıda yayını ve takipçisi olan hashtag’ler ekleyin .

Sadece bir kameraya, bir cep telefonuna ihtiyacın var ve sen kazandın

Ve merak etmeyin, seyahat etmenize gerek yok , herhangi bir köşede en ünlü Instagram hesaplarında gördüğünüz gibi yerler var, onları bulmanız yeterli.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ