Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

Huawei telefonda uygulama gizleme

Uygulamalar olmadan bir Huawei cep telefonunda bir uygulama nasıl gizlenir Huawei cep telefonunuzdaki uygulamaları gizlemek istiyor musunuz ? Belirli bir uygulamaya, ana ekranda veya cep telefonunuzun uygulama çekmecesinde görünmeden özel olarak erişmeyi tercih etmeniz muhtemeldir. Neyse ki, üçüncü taraf bir uygulama indirmeye gerek kalmadan çalışan çok kullanışlı birkaç yöntem var. Bu yazıda, başka uygulamaları indirmenize gerek kalmadan bir Huawei cep […]

30 Ağustos 2021 - 6:10 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi. A+A-

Huawei telefonda uygulama gizleme

Uygulamalar olmadan bir Huawei cep telefonunda bir uygulama nasıl gizlenir

Huawei cep telefonunuzdaki uygulamaları gizlemek istiyor musunuz ? Belirli bir uygulamaya, ana ekranda veya cep telefonunuzun uygulama çekmecesinde görünmeden özel olarak erişmeyi tercih etmeniz muhtemeldir. Neyse ki, üçüncü taraf bir uygulama indirmeye gerek kalmadan çalışan çok kullanışlı birkaç yöntem var. Bu yazıda, başka uygulamaları indirmenize gerek kalmadan bir Huawei cep telefonunda bir uygulamayı nasıl gizleyebileceğinizi gösteriyorum. 

Sistem uygulamaları nasıl gizlenir

Huawei, sisteme önceden yüklenmiş uygulamaları gizlememize izin veriyor. Yani, cihazı yapılandırdığımızda zaten kurulu olanlar . Bunları gizleyerek onlara erişimimiz olmaz ve ana ekranda veya uygulama çekmecesinde görünmezler. Gizlenmeleri için devre dışı bırakabileceğimiz bazı önceden yüklenmiş uygulamalar şunlardır: Notlar, Hesap Makinesi, Takvim …

Bu tür uygulamalar nasıl gizlenir? Çok basit: Ayarlar> Uygulamalar> Uygulamalar’a gitmemiz yeterli . Ardından gizlemek istediğimiz uygulamaları seçiyoruz. Örneğin, ‘Not Defteri’. ‘Devre Dışı Bırak’ butonuna tıklıyoruz ve işlemi onaylıyoruz. Şimdi, artık hiçbir yerde görünmeyecek.

Tabii ki, uygulamayı devre dışı bırakırken, o uygulama arka planda veya başka bir uygulama üzerinden kullanılıyorsa, bazı seçeneklerin çalışmayı durduracağını unutmamalısınız . Örneğin, Takvim’i devre dışı bırakırken, bir bağlantı aracılığıyla etkinlik ekleyemeyeceğiz.

İndirilen uygulamalar nasıl gizlenir

İndirilen uygulamaları nasıl gizleyebiliriz? Seçenek, varsayılan olarak zaten yüklü olan uygulamalarla aynı değildir. Bu durumda EMUI’de bulunan bir seçeneği kullanmalıyız: Private Space.

Özel Alan, Huawei cep telefonumuzda gizli bir alan oluşturan bir işlevdir. Erişmek için cihazımızdan farklı bir PIN kodu girmemiz gerekiyor. Veya cep telefonunda yapılandırdığımızdan farklı bir parmak izi. Ayrıca Google hesabımıza giriş yapmak da gereklidir.

Uygulamaları gizlemek için onları bu Özel Alanda indirmemiz gerekiyor. Böylece normal hesabımızda görünmeyecekler, ancak hızlı bir şekilde erişebileceğimiz gizli bir alanda olacaklar.

Böylece bir Huawei cep telefonunda Özel Alanı etkinleştirebilirsiniz. instagram hikaye müzik ekleme yok

Özel Alanı etkinleştirmek için Ayarlar> Gizlilik> Özel Alan> Etkinleştir seçeneğine gidin . Cihazınızın PIN’ini girin ve ardından özel alanınızda kullanacağınız farklı bir PIN seçin. Farklı bir parmak izi de kaydedebilirsiniz.

Şimdi, Özel Alana erişmeli ve onu yapılandırmalısınız. Bunu yapmak için terminali kilitleyin ve PIN kodunu veya önceden kaydedilmiş parmak izini kullanarak erişim sağlayın. Şartları kabul edin ve Google Play’de oturum açın.

Bir uygulamayı cep telefonunuza gizlemek için indirmeden önce, bu özel alanı tüm kullanıcılardan gizleyen bir seçeneği etkinleştirmelisiniz. Ayarlar> Gizlilik> Özel Alan> Özel Alanı Gizle’ye gitmeniz yeterlidir. Bu seçeneği etkinleştirin. Artık uygulamaları indirebilir ve hesabınızla giriş yapabilirsiniz . Ana profilinizde bulunanları kaldırabilirsiniz, ancak dikkatli olun, çünkü bazı uygulamalarda veri kaybedebilirsiniz.

Özel alanı olan bir uygulamayı gizlemek, üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktan bile daha faydalıdır. Her şeyden önce, göstermek istemediğiniz uygulamalarla gizli bir alanınız olduğunu kimsenin bilmeyeceğini göz önünde bulundurarak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ