Sal. Eki 26th, 2021

Gri ile uyumlu renkler nelerdir?

Siyah, beyaz ve bejin yanı sıra gri, iç mekanlarda en popüler renklerden biridir. gri parke ile uyumlu renkler , gri ile uyumlu koltuk renkleri, Şaşırtıcı değil! Bu zamansız renk, doğal ahşap tonlarıyla olduğu kadar güçlü renklerle de mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Gri bir duvar ve gri dekor veya mobilyalarla kısa sürede kolayca şık bir iç mekan yaratabilirsiniz. Ama gri ile giden renkler nelerdir? Ev uzmanlarımız bunu biliyor ve ellerinde şık dekorasyon fikirleri ve iç mekanınız için faydalı ipuçları var. Gri bir dekorasyona hangi rengin yakıştığını öğrenin!

gri parke ile uyumlu renkler , gri ile uyumlu koltuk renkleri,

Evde en güncel koltuklara sahip olmanın zamanı geldi. Dekorasyon uzmanlarının seçeceği parçalar: masaüstü, dış mekan veya yemek odası için en iyi seçim sizi bekliyor. G&C İç Mekanları Rafta porselen kaplar? Evet, doğru duydunuz! Dekorasyonunuzda bir öncesi ve sonrasına damga vuracak eşsiz parçalar gösteriyoruz. Kai bıçaklar Japon bıçakları hakkında bilmeniz gereken ve size söylemedikleri her şey

Gri ile mükemmel birleşen 5 renk

Her zevke ve tarza uygun birçok renk kombinasyonu vardır . Ancak, şüpheye düştüğünüzde, gri ile mükemmel bir şekilde birleşen ve emin olacağınız renkler vardır. Bunlar 5 adettir: beyaz, hardal sarısı, yeşil, pembe ve mavi. Evinizi dekore etmek için gri ile birleşen renkleri keşfedin.

1. Gri ve beyazın kombinasyonu

Klasik mükemmellik! Gri ve beyazın kombinasyonu zamansız ve zariftir. Ama aynı zamanda oldukça tek renkli, tüm minimalist ler ve İskandinav tarzının hayranları için mükemmel .

Sıvalı eski bir evin şanslı sahiplerindenseniz ara yüzeyleri açık griye boyayabilirsiniz. Bu, duvar yapısını iyi vurgular ve pürüzsüz ve göze batmayan hale getirir.

Ancak beyaz tonlardaki modern bir iç mekan bile gri bir duvarla vurgulanabilir. Bu dikkat çeker ve beyazı daha da güzelleştirir. Ayrıca beyaz renk odanıza huzur getirir.

2. Gri ve hardal sarısının kombinasyonu

Gri ve hardal sarısı inanılmaz derecede güzel bir kombinasyon ve aynı zamanda çok çarpıcı bir kontrast oluşturuyorlar. Parlak sarı mobilyalarla gri bir duvarın altını çizerek her odada etkileyici bir gerilim yaratabilirsiniz.

Hardal sarısı, yoğun parlaklığıyla iç mekanlara sıcaklık getiren modaya uygun bir renktir . Antrasit Tonları için Renk Örnekleri  Ancak diğer renklerin vurgularını ekleyerek bu kombinasyonun çok gösterişli olmamasına dikkat etmelisiniz. Bej ve grinin farklı tonlarındaki dekoratif yastık ve aksesuarlar, sıcak bir atmosfer yaratmak için önemlidir.

3. Gri ve yeşilin kombinasyonu

Yeşil ile gri bir odada çarpıcı bir vurgu yaratmak çok kolaydır. Yeşilin herhangi bir tonu griye gider. Mavi ve yeşilin birçok tonuna sahip olan açık taş grisi, ideal olarak taze bir yeşil ile birleştirilebilir.

Açık renkli ahşap mobilyalar, iç mekanlara İskandinav tazeliği ve aynı zamanda rahatlatıcı bir atmosfer verir. Bu renk paleti mutfakta veya banyoda harika görünüyor. Mutfak duvarlarınızı güzel bir arduvaz grisi rengine boyayın ve parlak yeşil tekstillerle eşleştirin. Bu kombinasyonun çok şık olduğunu göreceksiniz! Yoğun renk ikilisinin daha açık görünmesi için bakır veya diğer metallerden yapılmış süslemeler veya aksesuarlar kullanın.

4. Gri ve pembe kombinasyonu

Pembe, iç mekanlarda sakinleştirici bir etki yaratan romantik bir renktir. Pembenin farklı tonları ile gri bir halıyı, odayı fazla feminen göstermeden etkili bir şekilde kombinleyebilirsiniz . Pembe ile bir karışım, grinin soğuk ve abartısız görünümünü yumuşatır. Gri ve pembe, kadifemsi malzemelerle tamamlanan şık bir görünüm yaratır.

İpucu: Oturma odanızda veya yatak odanızda farklı gri tonlarını pembenin güçlü renkleri ile birleştirin. Parlak ve mat yüzeyler daha ilginç kompozisyonlar yaratır.

5. Gri ve mavinin kombinasyonu

Gri ve mavi her zaman harika bir ikili! Gri çok gizli bir renk olarak kabul edildiğinden, bu renk güçlü mavi tonlarla birleştirmek için mükemmeldir . Gri ve mavi, herhangi bir iç mekanda uyumlu bir atmosfer yaratır ve odanın beyaz yüzeyleriyle bağlantı olarak kullanılabilir.

Bir kombinasyon örneği, koyu mavi kadife bir kanepe ile parlak açık gri bir duvar olabilir.Bir halı üzerinde daha fazla mavi vurgu kullanarak rahat ve hoş bir atmosfer yaratacaksınız. Mavi, mobilyalarınıza ferahlık getirir ve griyi mat göstermez. İç mekanın çok soğuk görünmemesi için daha fazla ısı etkisi elde etmek için ahşap ve doğal malzemeler kullanabilirsiniz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir