Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

En kullanışlı mutfak perdeleri nasıl seçilir

Mutfak Pencereleri için Perdeler Mutfak penceresi uygulamaları için perdeler, alanınız üzerinde muazzam bir etki yaratabilir. en kullanışlı perdeleri En kişiselleştirilmiş etki için yaşam tarzınızı ifade eden kaynakları seçin: doku, renkler ve stil. Aşağıdaki mutfak perdesi fikirlerine göz atın. Mutfak pencereleri için perdeler birçok şekilde olabilir ve mutfakta görsel bir etki yaratmanın en kolay yollarından biridir. Pencere kaplamaları olarak […]

23 Haziran 2021 - 8:28 'de eklendi ve 175 kez görüntülendi. A+A-

En kullanışlı mutfak perdeleri nasıl seçilir

Mutfak Pencereleri için Perdeler

Mutfak penceresi uygulamaları için perdeler, alanınız üzerinde muazzam bir etki yaratabilir. en kullanışlı perdeleri En kişiselleştirilmiş etki için yaşam tarzınızı ifade eden kaynakları seçin: doku, renkler ve stil. Aşağıdaki mutfak perdesi fikirlerine göz atın.

Mutfak pencereleri için perdeler birçok şekilde olabilir ve mutfakta görsel bir etki yaratmanın en kolay yollarından biridir. Pencere kaplamaları olarak sıradan perdeler, hemen hemen her pencere stili veya boyutu için çalışabilir ve güzel görünmek için pahalı olmaları gerekmez. en kullanışlı mutfak perdeleri

en kullanışlı mutfak perdeleri , mutfak perdeleri , mutfak perdesi , mutfak perde modelleri , mutfak perdesi modelleri , modern mutfak perdeleri , mutfak stor perde , rustik mutfak perdesi , balkon kapılı mutfak perdeleri,

Pencerelere Yeni Perde Fikirleri

Pişirme alanınızdaki pencereleri nasıl koruyacağınızı ve güzelleştireceğinizi öğrenin.

Birçok farklı perde seçeneği vardır; ancak, bütçeyle birlikte pencerenin şekli ve stili, projenin kapsamını belirlemenize yardımcı olacaktır. Mutfak penceresi işleme fikirleri için çevrimiçi arama yapmak, hayal gücünüzü ateşlemenin harika bir yoludur.

Perdeler, perdeler ve kumaş tonları, görünüşte sonsuz pencere kaplama seçeneklerinin sadece birkaç çeşididir. Bir şeyleri canlandırmak için belki de harika bir baskı olan desen ve renk eklemeyi düşünün. Temiz, canlı, çağdaş veya modern bir duygunun peşindeyseniz, nötr, topraklayıcı bir kumaş veya malzeme seçin. Mutfağınız özellikle küçükse, hafif, soğuk renkler daha büyük ve daha parlak görünmesini sağlayabilir; koyu, sıcak renkler, büyük boy bir mutfağı daha dengeli ve davetkar hissettirebilir. Geometrik desenler veya asimetrik stiller çarpıcı bir görsel etki yaratabilir.

Mahremiyet söz konusuysa, dışarıyı görmenizi sağlayan, ancak dışarıdan görünümü engellerken biraz gün ışığının geçmesine izin veren tarama materyallerini araştırın; yarı saydam veya dokuma malzemeler kullanarak kafe perdeleri, Roma tonları ve kumaş stor perdeleri düşünün veya şeffaf kumaş, çubuk-cep perde panellerini deneyin.

Mahremiyetin bir sorun olmadığı durumlarda, tek bir pencerenin üzerine örtülmüş basit bir kumaş parçası da bir açıklama yapabilir. Bu, yaratıcılığın parlaması için bir fırsattır.

Büyük pencereleriniz varsa veya garip şekillerle uğraşıyorsanız, zemine kadar uzanan perde paneller idealdir ve büyük bir cumbalı pencere veya Fransız kapıları çerçevelerken renk ve desen için bir fırsat sunar.

Kumaş saçaklar, sergilemek istediğiniz pencerelerin üzerindeki vurgu işaretleri gibidir. Asimetrik uygulamalar, ofset pencereleri dengeleyebilir veya mutfağa daha çağdaş bir his verebilir.

Mutfak penceresi uygulamaları için perdeler, alanınız üzerinde muazzam bir etki yaratabilir. En kişiselleştirilmiş etki için yaşam tarzınızı ifade eden kaynakları seçin: doku, renkler ve stil.

PERDE KULLANMAK İÇİN 10 İPUCU

Nadiren perdesiz bir ev buluruz ve mağazalarda bulduğumuz çeşitli tiplerin doğru kullanımı konusunda birçok şüphe duymamız da nadir değildir: Kısa mı uzun mu? Aydınlık mı karanlık mı? Pürüzsüz veya desenli?

Bu konu çok iş ve bu yüzden seçiminizde hata yapmamanız için 10 ipucu sıraladık.

Haydi:

  1. Perdenin boyutu gerçekten çok kişisel bir şey, ancak oturma odasında veya yemek odasında uzun bir perde kullanmanız idealdir. Perdenin tamamen düşmesini engelleyen herhangi bir mobilya varsa daha kısa bir perde kullanın. Mutfakta ortamdaki yağdan dolayı ve ayrıca tezgah ve dolaplardan dolayı daha kısa perde kullanın.

2) Zemine uzun perdeler giyilmelidir, bu daha şık ve heybetli bir görünüm sağlar, ayrıca sağ ayağı esneterek mekana ferahlık hissi verir. Sadece bir ayrıntıya dikkat edin: Toz birikebileceğinden ve bölgede dolaşımı engelleyebileceğinden, zeminde 4 cm’den fazla sürükleyerek kumaş kullanmaktan kaçının.

3) Perdenizi satın almadan önce pencerenizin genişliğini ve yüksekliğini dikkatlice ölçün. İdeal olarak, kumaşın fazla esnemesini ve perdenin güzelliğinden ödün vermesini önlemek için kumaşın her iki tarafında 20 cm’lik bir boşluk vardır.

4) Çubuğu takmak için ideal yükseklik nedir? Sağ ayağınızın boyutuna çok bağlı olacaktır (Duvarınızın yüksekliği). Sağ ayak alçaksa, daha büyük bir genlik hissi elde etmek için çubuğu tavana mümkün olduğunca yakın yerleştirin. Tavan yüksekliği 2,70 m’nin üzerindeyse, çubuğu pencere ile tavan arasına ortalayın.

5) Erkekten bahsetmişken, genel kompozisyonda büyük bir müttefik olmalıdır. Bunun nedeni, bitişinin perdenizin güzelliğini tehlikeye atabilmesidir. Harika bir kumaş ve beyaz plastik bir çubukla güzel bir perde hayal edebiliyor musunuz? Veya daha rustik tarzda bir dekorda tamamen krom bir çubuk mu? Vermiyor!

6) Amaç sadece dekoratif değil, aynı zamanda odaya ışık girmesini engellemek ise, karartma perdeleri olarak bilinen birden fazla kumaş tabakası kullanın. Ana perdenin arkasında olmalılar ve en yaygın olanı daha kalın bir kumaşla yapılsa da, daha hafif ve sevimli kumaşlarla piyasada seçenekler bulduk. Yatak odalarında kullanım için idealdirler, hatta uyku kalitesini arttırırlar. Tv arkası duvar kağıdı nasıl olmalı 

7) Birçok evde ev sinema sistemi olan bir TV odası da vardır, bu nedenle ışığı kontrol etmek için karartma perdelerine bir alternatif, şev ve kadife gibi daha kalın kumaşlardır. en kullanışlı mutfak perdeleri

8) Perdeler için en iyi kumaş hangisidir? Aslında, odanızın dekorunun tarzına bağlı olacaktır. En olağan: Vual, dantel, ipek, keten, ancak seçiminiz odadaki diğer unsurlara da dayanmalıdır. Örneğin, tarzınız çok klasik değilse, ipek perde iyi görünmeyecektir.

9) Tüm ortamın dekorasyonundan çok fazla ödün vermek istemiyorsanız daha nötr kumaş renklerini tercih edin. Daha kişiselleştirilmiş bir ortam istiyorsanız, ideal olan koltuk, minder, koltuk, kilim vb. kumaşları birleştiren bir kumaş bileşimi yapmaktır. Bir renk ve baskı paleti tanımlandıktan sonra, çok fazla drama veya gelecekteki israf olmadan doğru olanı elde etmek daha kolay hale gelir. en kullanışlı mutfak perdeleri

10) Aynı pencerede panjur ve perde kullanabilir misiniz? Bu çok sık sorulan bir sorudur. Cevap Evet!!!! Özellikle binaların birbirine yakın olduğu ve komşunun her zaman göz atmak için orada olduğu apartmanlarda mahremiyeti korumak için panjurları bir özellik olarak kullanabilirsiniz. Perde, panjurların “ofis” yönünü yumuşatacak ve daha dekoratif bir işlev getirecektir.

İpuçlarını beğendin mi? Başka sorunuz varsa, yorumunuzu bırakın, cevaplayalım, tamam mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Makinede perde yıkarken kırışmaması için Makinede perde yıkarken kırışmaması için...

Perdeleri çamaşır makinesinde çekmeden yıkamanın püf noktaları Perdeler ev dekorasyonunun önemli bir parçasıdır, ancak temizliği hakkın...

Kırışan perdeyi tekrar yıkamak Kırışan perdeyi tekrar yıkamak

Evde perde nasıl yıkanır? Bu yazımızda, evimizin dekorasyonunda bizden daha sık temizlememiz gereken çok önemli bir kısımdan bahsedeceğ...

Perdeler çamaşır makinesinde hata yapmadan nasıl yıkanır Perdeler çamaşır makinesinde hata yapmad...

Mayıs ayı genellikle bahar temizliğini perdeleri yıkamak gibi son rötuşlarla tamamlamak için mükemmel bir aydır. Bu basit rehberde, per...

Perdeler kırışmaması için nasıl yıkanmalı Perdeler kırışmaması için nasıl yıkanmal...

KIRIŞMAMALARI İÇİN PERDELER NASIL YIKANIR? Perdeleriniz ister elde ister çamaşır makinesinde her yıkamadan sonra ne kadar kırışık olurs...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ