Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

En İyi Mutfak Robotunu mu arıyorsunuz

2021’in En İyi 5 Gıda mutfak robotu Mutfağınız için en iyi çoklu işlemciyi mi arıyorsunuz? Bazı özellikler size yardımcı olabilir. Alışveriş rehberimize bakın ve en iyi mutfak robotu kadınlar kulübü keşfedin! Evde iyi bir çoklu işlemciye sahip olmak, tarifiniz için malzemeleri mutfak robotu manuel olarak doğramak ve rendelemek gibi yorucu işleri yaparak mutfakta fazladan saatler harcamaktan sizi […]

24 Haziran 2021 - 8:08 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi. A+A-

En İyi Mutfak Robotunu mu arıyorsunuz

2021’in En İyi 5 Gıda mutfak robotu

Mutfağınız için en iyi çoklu işlemciyi mi arıyorsunuz? Bazı özellikler size yardımcı olabilir. Alışveriş rehberimize bakın ve en iyi mutfak robotu kadınlar kulübü keşfedin!

Evde iyi bir çoklu işlemciye sahip olmak, tarifiniz için malzemeleri mutfak robotu manuel olarak doğramak ve rendelemek gibi yorucu işleri yaparak mutfakta fazladan saatler harcamaktan sizi kurtaracaktır.  

İyi bir çoklu gıda işlemcisi ile sebzelerinizi kesebilir, peynir rendeleyebilir, un işleyebilir, baharatlarınızı hazırlayabilir ve hatta birkaç saniye içinde bir hamur karıştırabilirsiniz. 

Ancak, tüm bu ağır yükleri kaldıracak iyi bir gıda çoklu işlemcisi seçmek o kadar basit bir iş olmayabilir.  en iyi mutfak robotu , en iyi mutfak robotu 2019 , en iyi mutfak robotu 2020 , en iyi mutfak robotu kadınlar kulübü , mutfak robotu en iyisi , en iyi mutfak robotu yorumları , en kaliteli mutfak robotu , en iyi mutfak robotu markası , en iyi mutfak robotu hangisi , en kullanışlı mutfak robotu , mutfak robotunda en iyi marka,

Bu nedenle, rutininize en uygun olanı seçmenize yardımcı olmak için piyasadaki en iyi çoklu işlemcilerin bir seçkisini içeren bir alışveriş rehberi hazırladık. en iyi mutfak robotu

1. Masterpiece Collection Gıda Çok İşlemcili – ElectroluxEn İyi Gıda Çok İşlemcisi
2. 7’si 1 Arada Çok İşlemcili Gıda – OsterEn İyi İşlevsellik
3. Çok İşlemcili 7’si 1 Arada RI7632/91 – Philips WalitaEn İyi Maliyet Avantajı Çok İşlemcili
4. Multichef 7’si 1 Arada Mutfak Robotu – ArnoBlender ile En İyi Çok İşlemcili
5. Hepsi bir arada artı platin çok işlemcili – PhilcoEn Ucuz Çok İşlemcili

En İyi Gıda Çok İşlemcisi Nasıl Seçilir? 

Mutfağınızın ihtiyaçlarına en uygun Çoklu İşlemciyi seçmek o kadar basit bir iş olmayabilir.  

Bu kadar çok model ve aksesuar çeşidi seçeneği arasında, size en çok yardımcı olacak hangi araçların mevcut olduğunu belirlemek için mutfak hazırlama rutininize dikkat etmek önemlidir.  

Ancak, kendi işlemcinizi arayacak çok işlemciyi seçerken dikkat etmeniz gereken, aşağıda seçtiğimiz bazı başka özellikler de var.  

Kapasite 

Bir gıda çoklu işlemcisi söz konusu olduğunda, boyut gerçekten önemlidir.  

Bunun nedeni, kabınızı birkaç kez boşaltmak zorunda kalmanız veya tarifinizi parti başına daha küçük porsiyonlarda dozlamanız gerekmesi, cihazın vaat ettiği pratikliği mahvedebilir.  

Bu nedenle, çoklu işlemcinizi satın alırken, hem işleme haznesinin hem de blender haznesinin (kite dahilse) rutin tariflerinizi tutmak için ideal boyutta olduğundan emin olun. 

hızlar 

Çok işlemcili modellerin genel olarak hız seviyelerini düzenlemek için çok fazla seçeneğe sahip olmadığını fark etmiş olabilirsiniz.  

Çoğu üründe iki ila üç ayar seviyesi bulabilirsiniz.  

Ancak, yiyecekler eşit şekilde işlenmediğinde performansı korumanıza yardımcı olacağından, cihazınızın “nabız” işlevine sahip olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. 

Bıçak Seçenekleri 

Kitle birlikte gelen çok sayıda bıçak seçeneğine sahip olmak gerçekten cazip görünüyor ve cihazınızın işlev yelpazesini genişletmek için gerçekten gerekli bir “artı”.  

Öte yandan, tüm bu aksesuarları saklamak için oldukça fazla yer ayırmanız gerekecek. Bu durumda çekmecede fazla yeriniz yoksa veya biriktirmeyi sevmiyorsanız, örneğin bir tarafı rendeleme veya diğer tarafı dilimleme özelliğine sahip çok fonksiyonlu diskleri olan modelleri tercih edin. 

Bazı daha eksiksiz modeller, birkaç farklı yemek hazırlarken çok faydalı olabilecek kalınlık ayarlı dilimleme bıçaklarıyla birlikte gelir. 

Bu konudaki bir diğer önemli nokta, kaliteli paslanmaz çelik bıçaklara sahip veya daha dayanıklı bir malzeme ile kaplanmış modellere dikkat etmenizdir, çünkü bu, cihazınızın iyi kesme performansının süresini artıracaktır. 

Ekstra Özellikler 

Gıda çoklu işlemcinizi günlük olarak nasıl kullanacaksınız?  

En temel kombinasyon size uygun mu yoksa ihtiyaçlarınıza en uygun cihaz kitini mi satın almanız gerekecek?  

Tüm Çoklu İşlemciler hemen hemen aynı özelliklere sahip olsa da, mutfak rutininizde tüm farkı yaratabilecek bazı küçük farklılıklara dikkat etmek önemlidir. 

Çok kullanışlı olabilecek farklı bir rende türü veya kiti oluşturan güçlü bir blender gibi. 


1. Masterpiece Collection Gıda Çok İşlemcili – Electrolux (En İyi Gıda Çok İşlemcili)

Tezgahınızı süsleyecek büyüleyici bir tasarımın çok ötesinde, bu Elecrolux Çoklu Gıda İşlemcisi mutfakta gerçek bir 4×4’tür. 

Farklı görevleri verimli bir şekilde yerine getirebilecek çok yönlü bir cihaz arıyorsanız, seçenek budur. 

Titanyumla kaplanmış “s” rengindeki ana bıçağı, cihazın 1200W’ına daha fazla güç katar, çünkü kesme gücünün daha fazla dayanıklılığına ek olarak, daha da verimli bir işlemeyi destekleyen 4 derecelik taban eğimine sahiptir. 

Ayrıca kalınlık ayarlı dilimleyici dahil 7 aksesuara sahiptir. 

Bu nispeten yüksek bir yatırım olmasına rağmen, mutfağınızda yıllarca sürecek verimli bir üründür. 

Ek olarak, kullanıcıları yalnızca işçiliğinin ve işlevselliğinin kalitesine hayran olabilir ve bu da onu seçimimizde en çok oy alan çok işlemcili seçenek haline getirir. 

Güç:1200WAksesuarlar:Dilimleme diski, Rendeleme diski, Palitatör diski, Yumurta akı için emülsifiye edici disk, hamur, 2 boy bıçak + özel çanta
Hızlar:3Kapasite:2 Tritan Kavanoz: 4.2L ve 2.2L

2. 7’si 1 Arada Çok İşlemcili Gıda – Oster (En İyi İşlevsellik)

Bu Oster Multiprocessor, mutfağınızı tek bir cihazla tamamlamayı vaat ediyor. 

Çünkü onunla birlikte bir blender, portakal sıkacağı, karda yumurta aklarını çırpmak için emülsifiye edici disk, örneğin dilimleme diski ve rende, et öğütmek, öğütmek ve doğramak için disk ve hafif makarna için bıçak var. 

Tüm bunlar, 680W’lık yüksek güç ve dayanıklı paslanmaz çelik bıçaklarla.  

Kullanıcıları, iyi gücü ve temizleme kolaylığı nedeniyle yüksek düzeyde memnuniyet bildirmektedir. 

Güç:680WAksesuarlar:Blender, portakal sıkacağı, emülsifiye edici disk, dilimleme ve rendeleme diski, et öğütme, öğütme ve doğrama diski ve hafif makarna bıçağı
Hızlar:2 + darbeKapasite:1L İşleme Kavanozu 1.5L Blender Kavanozu

3. 7’si 1 Arada Çok İşlemcili RI7632/91 – Philips Walita (En Uygun Maliyetli Çok İşlemcili)

Satın almak için en iyi çoklu işlemciyi arıyorsanız, muhtemelen böyle bir model için bir reklamla karşılaşmışsınızdır. 

Bunun nedeni, bu modelin kategorideki en çok satın alınan ve popüler modellerden biri olması ve piyasadaki en iyi fiyatlı seçimimize mükemmel şekilde uymasıdır.  

Bu Philips Walita Çok İşlemcili model, bir mutfağın ihtiyaç duyduğu özelliklerin çoğunu (blender dahil) rakiplerinden daha düşük bir fiyata kaliteli bir şekilde sunmayı başarıyor. 

Alıcıları, ürünlerin özelliklerinden iyi düzeyde memnuniyet duyuyor, hatta bu çok işlemcili modeli küçük miktarlarda et öğütmek için başarıyla kullanan bazı kullanıcılar bile var. 

Önemli bir nokta, tabanı daha hafif olduğu için, dengesizliği nedeniyle daha ağır yiyecekleri ezerken bir tür izlemenin gerekli olmasıdır.

Güç:650WAksesuarlar:Yumurta akı için blender, portakal sıkacağı, dilimleyici, rende, parçalayıcı bıçak, hafif makarna karıştırıcı ve emülgatör diski
Hızlar:2 + darbeKapasite:1.3L İşleme Kavanozu 1.5L Blender Kavanozu

4. Multichef 7’si 1 Arada Mutfak Robotu – Arno (Blender ile En İyi Çok İşlemcili)

Arno’s Multichef, toplam 3,1 litre sürahi ve 700 W gücünde daha yüksek kapasiteli ve güç karıştırıcılı çok işlemcili bir seçenektir. 

Blender haznesindeki yüksek kapasitesine ek olarak, aynı zamanda 1.3 litrelik kullanışlı bir işleme kabı ile birlikte gelir, bu da büyük hazırlıklar yapmak isteyenler ve daha büyük miktarları işleyebilecek bir cihaza ihtiyaç duyanlar için harika bir seçenek. 

Bu modelin o kadar da ilginç olmayan bir noktası, birçok kullanıcının yüksek gürültüsünden ve bazen bazı daha lifli gıdaları verimli bir şekilde kesemeyen işleme bıçağının özerkliğinden şikayet etmesidir. 

Bununla birlikte, kit içinde büyük ve güçlü bir karıştırıcıya öncelik verenler için harika bir seçenek olmaya devam ediyor.  

Eleştirilere rağmen, önerdiği etkinliklerin büyük çoğunluğundaki performansı nedeniyle büyük övgü alıyor. 

Güç:700WAksesuarlar:Yumurta akı için blender, portakal sıkacağı, dilimleyici, rende, parçalayıcı bıçak, hafif makarna karıştırıcı ve emülgatör diski
Hızlar:2 + darbeKapasite:1.3L İşleme Kavanozu 3.1L Blender Kavanozu

5. Hepsi bir arada artı platin çok işlemcili – Philco (En Ucuz Çok İşlemcili)

Philco’nun Çok İşlemcisi, mutfak tezgahınıza özel bir çekicilik katacak fırçalanmış paslanmaz çelik kaplamaya sahiptir. 

“Hepsi bir arada” çok işlemcili önerisiyle çok ünlü olan bu ürün, blender, meyve sıkacağı, işlemci ve mikser işlevini aynı cihazda gerçekleştirmeyi vaat ediyor.  

Bu, çok işlemcili dünyada çok yenilikçi bir teklif olmadığı için, ana farkı, kategorideki rakipleriyle karşılaştırıldığında düşük maliyetli 800W süper gücüdür.  

Kullanıcıları, ürünün genel performansından çok memnun.  

Ancak ortalamanın üzerinde güce sahip düşük maliyetli bir ürün olduğu için bazı zayıflıkları olabilir, bu da ürünün zorla kullanılması durumunda zarar görebilecek dayanıklılığı nedeniyle kullanıcılarından bazı şikayetlere neden olmuştur. 

Güç:800WAksesuarlar:Blender, portakal sıkacağı, dilimleyici, rende, parçalayıcı ve yumurta akı çırpıcı
Hızlar:2 + darbeKapasite:1.2L İşleme Kavanozu 2.2L Blender Kavanozu

Çoklu İşlemciler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gıda çoklu işlemcisi ne işe yarar?

İyi bir çoklu işlemci, birden fazla cihazın işlevini tek bir cihazda gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Bununla sebzelerinizi dilimleyebilir, peynir rendeleyebilir, hafif makarnaları karıştırabilir ve hatta yumurta aklarını karda dövebilirsiniz.  

Bir gıda çok işlemcili ile neler yapabilirsiniz?

Mutfağınızda bir Çok İşlemcinin gerçekleştirebileceği çeşitli işlevler vardır: genel olarak gıda işleme, hamur yoğurma, malzemeleri karıştırma, portakal sıkma, peynir rendeleme, salata sebzeleri dilimleme, kek ve yumurta akı çırpma.  

Ek olarak, kitinde, cihazın fonksiyon yelpazesini daha da genişleten bir blender içeren modeller de bulunmaktadır. 

Bir gıda çok işlemcili nasıl seçilir?

İyi bir çoklu işlemci seçmek için, hazırlama rutininize göre cihazın gücünü, kaplarının kapasitesini ve kit ile birlikte gelen bıçak seçeneklerini not etmek önemlidir. Her zaman modelin kullanışlı aksesuarlarla mı yoksa ihtiyaçlarınıza uygun güçle mi geldiğine dikkat edin.

Hangisi daha iyi Philco veya Philips Walita çok işlemcili?

Alışveriş rehberimizde, iki seçeneğin görünüş olarak benzer olduğunu ancak bazı farklı işlevsellik ve güce sahip olduğunu belirttik.  

Çok işlemcili için en iyi markayı arıyorsanız, her ikisinin de daha önce sunulan artıları ve eksileri olduğunu hatırlamakta fayda var.  

Ancak daha dayanıklı ve bileşenlerine daha dayanıklı bir cihaz arıyorsanız Philips Walita modelini öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ