Reklamı kapat
Reklamı kapat
EmZeu Tıkla Hemen 2022
EmZeu Tıkla Hemen 2022

Ekmek kızartma makinesi tavsiye ipuçları

Şu anda mutfak aksesuarları pazarı, kullanımlarına işlevsellik ve çok yönlülük sağlayan büyük teknolojik avantajlara sahip çok çeşitli ekmek kızartma makineleri sunmaktadır. Geleneksel, modern, taşınabilir ve akıllı olabilirsiniz; işletmelere yönelik hem evsel hem de endüstriyel kullanım için. Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları, Modelleri ve Yorumları Philips HD2581/90Philips Hd2590/90Cookplus RosaPhilips HD2584/50Fakir Ladiva ToasterNEXT NEXTSTAR BellaTEFAL Element LSSchafer KüchenchefsTEFAL Ultra MiniDelong’hi […]

17 Haziran 2021 - 15:41 'de eklendi ve 94 kez görüntülendi. A+A-

Ekmek kızartma makinesi tavsiye ipuçları

Şu anda mutfak aksesuarları pazarı, kullanımlarına işlevsellik ve çok yönlülük sağlayan büyük teknolojik avantajlara sahip çok çeşitli ekmek kızartma makineleri sunmaktadır. Geleneksel, modern, taşınabilir ve akıllı olabilirsiniz; işletmelere yönelik hem evsel hem de endüstriyel kullanım için.

ekmek kızartma makinesi tavsiye , ekmek kızartma makinesi , philips ekmek kızartma makinesi , tefal ekmek kızartma makinesi , arzum ekmek kızartma makinesi , ekmek kızartma makinesi fiyatları , ekmek kızartma,
Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları, Modelleri ve Yorumları
Philips HD2581/90
Philips Hd2590/90
Cookplus Rosa
Philips HD2584/50
Fakir Ladiva Toaster
NEXT NEXTSTAR Bella
TEFAL Element LS
Schafer Küchenchefs
TEFAL Ultra Mini
Delong’hi Brillante CTJ 2103.W
TEFAL Express
GoldMaster Gtr-7400 Rosty
Fakir Rubra Violet
Vestel Şölen E3000

Günümüz dünyasında ekmek kızartma makineleri ne kadar yaygın olsa da, ilk ekmek kızartma makinesi fikrini tam olarak tarihe yerleştirmek zordur. Bu ilahi ekmek kızartma geleneğinin, tarımın ortaya çıktığı ve bugün ekmek olarak bildiğimiz ilkel biçimlerin, onu kızartmak için ateşi kullanan Mısırlılar, Yunanlılar ve Romalıların ellerinde üretildiği zamanlara dayandığını hayal edebiliriz. . ve onu koru.

Ekmek Kızartma Makinesi – Faydalı Bilgiler

Bazı veriler, elektrikli ekmek kızartma makinesinin icadının, İskoçya’da yeni tasarlanan elektriği kullanarak her yerde lezzetli tost dilimlerinin uygun ve hızlı bir şekilde yapılabileceğinin farkına vardığı 1893 yılına kadar uzandığını gösteriyor.

Elbette bugün bilindiği şekliyle ekmek kızartma makinesinin patentini alabilmek için başka dahice buluşlar gerekiyordu. Bu buluşlar arasında, yüksek sıcaklıklara dayanıklı tellerin oluşturulmasını ve bu tellerin manipüle edilebilir elektrik malzemelerine dönüştürülmesini sağlayan nikel ve krom alaşımından; ekmeği çevirmek ve yükseltmek için mekanizmalar ve ekmek kızartma makinesinin ısıtma süresini ve sıcaklığını kontrol etmek için diğer bazı mekanizmalar; tüm bunlar, işleyişinin ruhunu oluşturan özellikleri oluşturur. Burada Frank Shailor (1909), Lloyd Copeman (1914); ve bir tost makinesinin eşlik ettiği Charles Strite (1921). Ama bir tost makinesi gerçekten ne yapar?

Ekmek kızartma makinesi nasıl çalışır?

Bir ekmek kızartma makinesinin temel çalışma mekanizması oldukça basittir: Ekmek kızartma makinenizi prize takın, açın ve en sevdiğiniz ekmek dilimlerini raflara yerleştirin; Bir dakika bekleyin ve günün herhangi bir saatinde üzerine tereyağı, reçel veya peynir serpebileceğiniz ya da sossuz yiyebileceğiniz leziz, çıtır çıtır bir yüzeye sahip ekmek dilimleriniz var.

Dikey veya yatay ızgaralara veya raflara sahip bu cihazın bir kez açıldığında, ekmek yüzeyini kızarmış ve gevrek bırakan elektrik direncinin ürettiği ısı yoluyla ekmek dilimlerinde bulunan suyu yavaşça uzaklaştırdığını çok az kişi bilir. Ekmek kızartma makineleri, kullanıcının ihtiyacına ve seçilen ekmek kızartma makinesi modelinin özelliklerine göre 1 ile 3 dakika arasında bu kızartma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bazı ekmek kızartma makineleri, tostlarımızın yeniden ısıtılmasına izin vererek yanmalarını önler ve hatta bazı ekmek kızartma makinesi modellerinde ekmek doğrudan dondurucudan yerleştirilebilir.

Ekmek kızartma makinesi nasıl kullanılır?

Tost makineleri çok yaygın olmasına ve evlerde ve işyerlerinde kullanımları oldukça geniş olmasına rağmen, gerçekte ekmek kızartma makinesi kullanmanın doğru ya da yanlış bir yolu yoktur. Açıkçası, bu inanılmaz cihazdan en iyi şekilde yararlanmak için, kullanmaya başlamadan önce yapılması gereken ve üreticinin kullanım kılavuzunda yer alan ekipmanın güvenliği, bakımı ve çalıştırılması için genel tavsiyelere uymak ve bu nedenle kaçınılması önemlidir. Satın alma işlemine dahil olan üretim garantilerine erişimi engelleyen hasarlar.

Bu göstergeler ve tavsiyeler, her bir tasarımın belirli özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterdikleri için her modele ve üreticiye özeldir; örneğin, elektrik tesisatının gereklilikleri, aksesuarın boyutları, kullanım güvenlik önlemleri ve yapımında kullanılan malzemelerin direnci gibi.

Bu bağlamda, satın aldığımız ekmek kızartma makinesinin faydaları hakkında ayrıntılı bir ön inceleme yapmanız ve hatta nasıl açıldığı, aksesuarın nasıl temiz tutulduğu ve ne yapılması gerektiği konusunda küçük bir tanıtım yapmamıza izin vermeniz önerilir. arıza durumunda yapın. Çoğu durumda, ekmek kızartma makineleri, belirli mezeleri ve kombinasyonları nasıl yapacağınızı gösteren küçük bir yemek kitabıyla birlikte gelir; bu, bu ev yemekleri dünyasına girenler için ek bir avantaj sağlar.

Ayrıca, bir teknoloji hayranıysanız, günümüzde en çok satın alınan ekmek kızartma makinesi markalarının faydaları hakkında uzmanlardan ve amatörlerden çok sayıda mükemmel inceleme bulabilirsiniz. dikkatinizi çeken bir ekmek kızartma makinesinin nasıl kullanılacağını ve ekmek kızartma makinesi seçerken karşılaşabileceğiniz sınırlamaları öğrenin.

Bir ekmek kızartma makinesini kullanmadan önce, bu harika cihazı kullanmaktan zevk almanızı engelleyen hayal kırıklıklarını veya kazaları önlemek için onunla neler yapabileceğinizi ve yapamayacağınızı bildiğinizden emin olun. Her zaman bildiğinizden farklı bir ekmek kızartma makinesi satın almak için dışarı çıkmak ilginç olabilir.

Neden ekmek kızartma makinesi kullanıyorsunuz?

Dilim tost yemeye alışmış kişiler için tost makinesi kullanma nedenleri çok açık olacaktır. Ancak, nasıl çalıştığını anlamak sizi gerçekten onu kullanmaya motive etmez. Tost makinesi kullanmanın neden her şeyi değiştirdiğini bilmek.

Ekmek kızartma makinesi, kullanışlı bir mutfak aksesuarından çok daha fazlasıdır: aslında bir dilim ekmek yeme eylemini, iştahınızı kabartan ve her günün başında size esenlik ve keyif veren bir lezzet ve koku patlaması deneyimine dönüştürür. kahvaltı, atıştırmalık veya atıştırmalık, her insanın hayatında unutulmaz ve yeri doldurulamaz bir an yapmak.

Ekmek kızartma makinesi mutfağınıza pratiklik ve huzur getirir, çünkü mutfaktaki yaratıcılığınızı teşvik etmeniz ve her gün karşılaştığınız enerjileri en üst düzeye çıkarmanız için bir alan açar. Tereyağı, reçel veya çikolata sosuyla karıştırılmış tost kokusundan daha motive edici bir şey yoktur; taze demlenmiş kahve ve portakal suyu, ancak evinizin rahatlığında sevdiğiniz insanlarla ve sizi kışkırttığı sıklıkta yaptığınızda özelleşir.

Günlük rutinin bizi sürüklediği durdurulamaz aktiviteyi durdurmak ve yemeğin kimyasını denerken kendinizi şımartmak için ekmek kızartma makinesi mükemmel bir bahanedir; En sevdiğiniz kahvaltıyı damak zevkinize en uygun ürünlerle hazırlayabilmenin ve onlara lezzetli bir tost ekmeği ile eşlik edebilmenin sağladığı tasarruftan bahsetmiyorum bile. Ekmek kızartma makinesinin tadını çıkarabilmenin bu basit şöleni boşuna değil, çok eski zamanlardan beri hayatımızda kaldı, üreticilerin ustalığıyla yavaş yavaş modern hayata sızdı ve ekmek kızartma makinesini bir zorunluluk haline getirdi.

Elbette bir tost makinesi kullanmanın kendi yolunu icat edebilir ve ona hayatınıza birçok anlam katabilirsiniz.

Bir ekmek kızartma makinesini öne çıkaran nedir?

Her geçen gün dünyanın çevre dostu, elektrik tüketimi olan, yatırımın aldığı kaliteye eşdeğer olduğu ve aynı zamanda bize sağladığı kaliteye eşdeğer aksesuar, cihaz ve mutfak eşyaları satın almayı nasıl daha çok sevdiğini görüyoruz. özellikle mutfak alanında her yaştan insan için pratik deneyimler. Modern yaşamın karmaşıklığıyla birlikte, en basitinin her zaman en iyisi olduğu bir sır değil. Ekmek kızartma makineleri söz konusu olduğunda, değerlendirmemiz gereken en önemli özellik şüphesiz hangi tost makinesinin en iyi tostu yaptığıdır. İyi bir dilim ekmek veya kruvasan her zaman yoğun günümüzün başında ve öğleden sonra atıştırmalıklarında bulunur, ancak ekmek düzgün şekilde kızartılırsa daha lezzetli olur.

Mükemmel ekmek kızartma makinesi nasıl seçilir?

Bir ekmek kızartma makinesi seçmek, en sevdiğiniz ekmek dilimlerini hazırlarken almak istediğiniz zevkle doğrudan ilgilidir. Her zaman kızartmanız gereken ekmek miktarı nedeniyle, seçtiğiniz ekmek kızartma makinesinin ailenizin dinamiklerine göre ayarlanması gerektiğini unutmayın; kalınlığını, seçtiğiniz ekmeğin türünü ve ekmek kızartma makinesini kullanma sıklığını dikkate alarak yeme alışkanlıklarınız; Bunun yerine, maksimum konfor ve yatırımınızın belirli bir ekmek kızartma makinesinde kullanılmasını sağlamak için mutfağınızın boyutlarını ve aksesuarın bu alanlara nasıl uyarlanabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız.

Bu anlamda, birçok uzman sezgisel olarak bildiğimiz bir şeyi onaylıyor: ucuz ekmek kızartma makineleri çeşitli bütçelere göre ayarlanabilir, ancak bunlardan çok azının dayanıklı ve verimli olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle mutfak aksesuarları pazarında boyut, kapasite, tasarım, renk, ağırlık ve elektrik tüketimi açısından en zorlu zevklere ve gereksinimlere uyum sağlayacak niteliklere sahip sayısız ekmek kızartma makinesi bulunmaktadır. Bu nedenle ekmek kızartma makinesinin dış görünümünden etkilenmeden önce detaylı bilgi edinmenin önemi: İyi ekmek gibi, uygun ekmek kızartma makinesi de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.

Daha pahalı ekmek kızartma makinelerinden bazıları, buz çözme, yeniden ısıtma ve bir seferde kızartılabilen dilim sayısı gibi bir dizi ek yararlı hizmet sunabilse de, zamanı geldiğinde başka hiçbir özellik bu kadar yaygın değildir. tost makinesinin homojenliği ve kullanım, kontrol ve bakım kolaylığı olarak ekmek kızartma makinesi edinme. Tost makinesi modellerinin en yaygın faydalarından bazılarını gözden geçireceğiz.

Oluklu Ekmek Tost Makinesi

Bu geleneksel ekmek kızartma makinesi modeli, ekmeği yerleştirmek için iki, dört veya altı yuvaya sahip olabilir. Bu ekmek kızartma makinelerinde standart bir kızartma sıcaklığı ve zaman ayarı veya bir kızartma sıcaklığı ve süresi düğmesi veya saati olabilir. Kızartma süresi bittiğinde, ekmeğin her iki tarafının da kızarmasını sağlamak için dilimler ters çevrilmelidir.

2019’un en iyi slot ekmek kızartma makinesi için buraya tıklayın

Bu ekmek kızartma makinelerinde, ısıtma işlemini durdurmadan ekmeğin ne kadar kızarmış olduğunu kontrol etmek için ekmek dilimlerini kaldırmaya izin veren bir mekanizma vardır; veya hazır olduğunda aşırı pişirmeyi önlemek için. Bu ekmek yükseltme sistemi, manuel veya otomatik olabileceği gibi, kızartma süresinin kontrolü de olabilir. Genellikle ekmek dilimleri için manuel kaldırma sistemi daha uzun ömürlü olurken, otomatik düğmeler ve zaman alarmları sürekli kullanımda daha kolay zarar görme eğilimindedir.

Yatay ekmek kızartma makinesi

Yatay ekmek kızartma makinesi, geleneksel oluklu ekmek kızartma makinelerinin kullanım, zaman ve sıcaklık kontrol özelliklerini, piliçlerin birden fazla pişirme görevine hizmet etme avantajlarıyla birleştirir. Bu tip ekmek kızartma makinesi çok yönlüdür, çünkü aynı anda daha büyük miktarlarda ekmek dilimlerini, hatta dolgulu veya dolgusuz bütün ekmekleri, pizzaları, hamburgerleri, hamur işlerini ve diğer yiyecekleri kızartma raflarının yatay düzeni sayesinde kızartmanıza olanak tanır. . Ayrıca dilimler için kaldırma mekanizmalarına sahip olmadığı için ekmeğin doğrudan taşınmasını kolaylaştırır.

2019’un en iyi yatay ekmek kızartma makinesi için buraya tıklayın

Bu ekmek kızartma makinesinin tasarımı, ekmekteki kalıntıların toplandığı geniş bir hareketli tepsiye sahiptir ve tamamen çıkarılabildiği için temizliği daha pratik hale getirir. Bu tip yatay ekmek kızartma makinesinin bazı modellerinde, özellikle endüstriyel kullanım için olanlarda, ekipmanın çalışma kapasitesini artırmak için çift raf bulunur. Bu ekmek kızartma makinesi seçeneği, satın alınacak ürünü seçerken hatırlanması gereken bir başka avantaj olan geleneksel bir oluklu ekmek kızartma makinesi ile aynı maliyete bile sahip olabilir.

Ne almak istediğinize bağlı olarak, mutfak aksesuarları pazarı, yatay rafları kapalı paslanmaz çelik kapakla birleştiren çeşitli fırın tipi ekmek kızartma makineleri de sunar. Açık bir ekmek kızartma makinesinin hemen hemen tüm özelliklerine sahip olmasına rağmen, bir ekmek kızartma makinesi fırınının kapasitesi daha küçüktür ve hazırlanmakta olan ekmeği veya yiyeceği yerleştirmek veya çıkarmak için cihazı açıp kapatırken kullanım zorluklarına neden olabilir.

Ekmek kızartma makinesinin temizlenmesi ve bakımı

En çok kullandığımız araç gereç ve aletlerin günlük kullanım ve suistimal nedeniyle nasıl bozulduğunu görmek garip değil. Ancak ekmek kızartma makinemizi temiz tutmak, kullanım ömrünü uzatmanın ve içinde hazırladığımız tostların ilk kullandığımız günkü gibi ideal, gevrek ve homojen kalmasını garanti altına almanın tek yoludur.

Herhangi bir sunumunda sürekli tosttan hoşlananlardansanız, ekmek kızartma makinesini her gün temizlemek en iyisidir. Bunu yapmak fazla zamanınızı almayacak ve bunun yerine artık ekmek kırıntıları raflara yapışabileceği ve yeni ekmek tostlarınızı geri dönüşü olmayan bir şekilde mahvedebileceği için size birçok fayda sağlayacaktır.

Çok iyi bildiğiniz gibi, pratik yapmak mükemmelleştirir ve kısa sürede size aşağıda verdiğimiz bu basit adımları izlemenin ne kadar kolay olacağını göreceksiniz ve böylece her türden düzgün çalışmayı temizleyebilir ve sürdürebileceksiniz. evde sahip olduğunuz tost makinesi.

İlk olarak, ekmek kızartma makinesinin fişini çektiğinizden emin olun ve işlemek için sıcak olana kadar bekleyin. Fişi çıkardığınızda, kabloyu konektörden çekmeyin çünkü sonunda gevşeyecek ve onarılması gerekecektir.

İkinci olarak, ekmek kızartma makinenizi temizlediğiniz yüzeyi yıkanabilir bir bezle veya tek kullanımlık kağıtla koruyun.

Üçüncüsü, atık tepsisini çıkarın, lavaboda sallayın ve sabun ve suyla dikkatlice temizleyin. Atık tepsiniz yoksa, ekmek kızartma makinesini hafifçe sallayın.

Dördüncüsü, su veya sirke ile nemlendirilmiş küçük, temiz bir mutfak fırçasıyla, yapışmış olabilecek ekmek parçalarını çıkarmak için ekmek kızartma makinesinin içindeki ızgaraları hafifçe ovalayın. Ekmek kızartma makinenize asla bıçak veya başka bir metal nesne koymayın. Tüm parçaları fırçayla çıkaramayacağınızı fark ettiğinizde biraz iri tuzla çıkarmayı deneyebilirsiniz; Tost makinenizin paslanmasını önlemek için tuzu iyice çıkarmalısınız.

Tost makinenize zarar verebilecek ürünler kullanıyorsanız sürprizlerle karşılaşmamak için üreticinin tavsiyelerini dikkatlice okumayı unutmayın.

2021’un En İyi 5 Yakından Bakış

1. Aigostar Brotchen Siyah 30HIL

En sevdiğiniz tost kahvaltısını hazırlamak için ayrılmadan önce biraz zaman geçirme imkanı ile yoğun güne başlamak için daha önemli bir şey olamaz.

Gününüzü kahvaltı yapmadan geçirmek istemenize neden olan sorunları ve modası geçmiş cihazları bir kenara bırakın. İyi bir ekmek kızartma makinesiyle her şey daha kolay ve pratik. Aigostar Brotchen Black 30HIL Ekmek Kızartma Makinesine bayılacaksınız! Bu ekmek kızartma makinesi, güzel bir siyah tasarıma ve pratik bir plastik ve metal kaplamaya sahip olmasının yanı sıra, günlük kahvaltı rutininizi günün geri kalanı için özel bir hazırlık anı haline getirecek bir dizi yenilik sunarak size konfor, verimlilik sağlar. ve çok yönlülük.

İşte Aigostar Brotchen Black 30HIL’in öne çıkan özellikleri:

 • En sevdiğiniz ekmeklerin tostlarını koyabilmeniz için yeterli kapasiteye sahip iki yuvaya sahiptir.
 • Evdeki herkesin kavurma zevkine göre ayarlanacak 7 kavurma kademesi vardır.
 • Üç düğmesi vardır, böylece ekmek kızartma makinesine zarar vermeden buzunu çözebilir, yeniden ısıtabilir veya herhangi bir işlemi iptal edebilirsiniz.
 • Her işlevin, hangi işlevin açık olduğunu gösteren bir ışığı vardır.
 • Seçilen süre bittiğinde aşırı pişirmeyi önlemek için otomatik tost çıkarma kontrolüne sahiptir.
 • Tost ekmeğinin şiddetle fırlamasını önleyen bir çubukla donatılmıştır.
 • Artık ekmeği toplayan çıkarılabilir bir tepsi ile birlikte gelir
 • Defrost cihazı tasarıma entegre edilmiştir
 • Rahat, küçük ve hafiftir, 1,18 kilogramdır.
 • Soğuk dokunuşlu duvarlara sahiptir, bu nedenle dışarıdan ısınmaz, bu da onu çok güvenli hale getirir.
 • Kimyasal içermeyen malzemelerden üretilmiştir Bisfenol A
 • Ekonomiktir ve bakımı kolaydır
 • Kabloları saklamak için tabanda bir bölmeye sahiptir.
 • 850 watt güce sahiptir
 • İki yıl garanti sunar

2. Moulinex Çoklu Pan A15453

İyi bir dilim kızarmış ekmek, ancak bir seferde dört dilim kızarmış ekmekle iyileştirilebilir! Moulinex Multipan A15453 ekmek kızartma makinesi, harici raflarınıza dört dilim koymanıza ve kısa sürede sihir elde etmenize olanak tanır veya isterseniz bunun yalnızca geleneksel ekmek dilimleri olması gerekmez: bu ekmek kızartma makinesine ev yapımı ekmek koyabilirsiniz, ekmek hamburgerleri ve diğer herhangi bir ekmek türü çünkü geleneksel oluklara sahip değil. Bu inanılmaz ve pratik klasik ekmek kızartma makinesi, tasarımının sadeliği ve zarafetini, çalışmasının pratikliği ile birleştirir.

İşte bu modeli günün her saatinde mutfakta büyük bir müttefik yapan özellikler:

 • Kompakt, manuel ve ucuzdur
 • Her türlü ekmeğe ve kalınlığa uyarlanabilen 4 dilim ekmek kapasiteli iki dış ızgara yüzeyine sahiptir.
 • Dış raf tasarımı, ekmeğin her zaman görüntülenmesini sağlar
 • Olukları olmadığı için ızgaraların temizlenmesi daha kolaydır.
 • Tost makinesinin daha iyi kullanılması için soğuk tutacakları veya güvenli yan tutacakları vardır.
 • Pratik açma/kapama düğmesi vardır.
 • 760 volt güce sahiptir

4. Haeger Bulgari TO100008A Tost Makinesi

Beklentileri yüksek olan ve bu alandaki teknolojik yeniliklerin sunduğu avantajlardan tam olarak nasıl yararlanacağını bilenler için çoğu zaman basit bir geleneksel ekmek kızartma makinesi yeterli değildir. Ekmek kızartma makinelerinde ise en son teknoloji ile hem kalite hem de verimlilik açısından en iyisine sahip olabilirsiniz.

Haeger Bulgari TO100008A Ekmek Kızartma Makinesi size tüm bunları ve daha fazlasını verir; Bu ekmek kızartma makinesi hem fiyatı hem de piyasada öne çıkmasını sağlayan çeşitli avantajları açısından iyi bir yatırımdır:

 • Mükemmel ekmek kızartması elde etmek için 1000 watt güce sahip olmasını ve çalışmasında daha yüksek performans sunmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojik tasarıma sahiptir.
 • Ekstra kapasitesi 4,2 santimetrelik yuva, geleneksel boyuttaki ekmek dilimlerini ve daha kalın ekmek dilimlerini kızartmak için kullanılabilmesini sağlar.
 • Ekmeğin kızartma yoğunluğunu düzenleyen 6 pozisyon sunacak şekilde donatılmıştır
 • Tek tip bir ısı sisteminin keyfini çıkarmanızı sağlar
 • Kullanımı kolay elektronik seçiciye sahiptir.
 • İstediğiniz zaman yeniden ısıtma, buz çözme ve devam eden işlemleri iptal edebilmeniz için üç seçenek içeren çok işlevli bir ekmek kızartma makinesidir.
 • Ayrıca kalan ekmek parçalarını toplamak için çıkarılabilir bir tepsi içerir ve böylece herhangi bir sorun yaşamadan temiz tutabilirsiniz.
 • Çeşitli mutfak ayarlarıyla kolayca uyum sağlayan çok yönlü beyaz renkte gelir.

5. Russell Hobbs 21395-56 Tost Makinesi

Kusursuz noktasında iyi bir tost ekmeğinin keyfi tamamen kişiseldir, mutfağınızda güzel görünen ve sizi mutlu eden bir ekmek kızartma makinesi seçimi de tamamen kişiseldir. Russell Hobbs 21395-56 Ekmek Kızartma Makinesinin stili ve tasarımı, size çok çeşitli nitelikler sunarak ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

Bu yaratıcı ve dahiyane marka, yaşam kalitenizi artırmak ve mutfağınıza modern ve avangart bir görünüm kazandırmak için size farklı ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında öne çıkan Russell Hobbs 21395-56 ekmek kızartma makinesi aşağıdaki özelliklere sahip:

 • Çok çeşitli şık renklerde gelir ve diğer marka aksesuarlarınıza uyacak şekilde paslanmaz çelik ve plastik kaplamalı bej, kırmızı ve siyah renklerde alabilirsiniz.
 • İki dilim ekmek veya diğer ekmek türlerini tutan uzun bir kızartma yuvası sunar.
 • Kızartma yoğunluğunu düzenlemek ve bir tost ekmeği hazırlamayı benzersiz bir kişisel deneyim haline getirmek için kontrol sizde.
 • Ekmeğin çıkarılmasını kolaylaştırmak için ekstra bir kaldırma kolu ile donatılmıştır
 • Kolaylıkla temizleyebilmeniz için çıkarılabilir bir kırıntı tepsisi getirin.
 • Kızartmanın yanı sıra ekmeğin buzunu çözebilir ve hamur işleri veya ruloları ısıtabilirsiniz; veya sadece kontrolü ayarlayarak çalışan işlemleri iptal edin.
 • Tostları otomatik olarak çıkarabilir veya ekmek tostlarını çıkarmaya çalışırken aşırı pişirmeyi veya herhangi bir kazayı önlemek için ekmeği istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, sahibi tarafından tekrarlanan yüklere maruz kalan tek hareketli elemandır. ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaşır makinesindeki hatayı bir skorbord olmadan da belirleyebilirsiniz –...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem işareti

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geliyor? Yiyecekleri dondurmak, yapabileceğiniz en önemli mutfak işlerinden bir...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi 4c hatası

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır makinesinde “4E” hata mesajı görüntüleniyor , “4C”...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bosch bulaşık makinesi kapı tamiri Bulaşık makinesi kapağı, ...

Samsung bulaşık makinesi lc ,le hatası Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde LE, LE1, E9 hatası Samsung çamaş...

Arçelik buz dolabı ünlem işareti Arçelik buz dolabı ünlem ...

Buzdolabının üzerindeki ünlem arçelik işareti ne anlama geli...

Samsung çamaşır makinesi 4c hatası Samsung çamaşır makinesi ...

Samsung çamaşır makinesinde 4E, 4C, E1 hataları Çamaşır maki...

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor Bosch çamaşır makinesi su...

Çamaşır makinesi tahliye yapmıyor Her yıkama programının son...

Hata D3 Samsung Çamaşır Makinesi Hata D3 Samsung Çamaşır M...

Samsung çamaşır makinesindeki 3E hatası için tüm çözümler Sa...

Samsung çamaşır makinesinde U6 Samsung çamaşır makinesin...

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE ANA HATA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ ...

Soursop Soursop

Soursop yaprağı ne işe yarar? Graviola olarak da bilinen&nbs...

Yatmadan önce elma sirkesi içmek zayıflatırmı Yatmadan önce elma sirkes...

Yatmadan önce elma sirkesi nasıl içilir? Kimin evinde elma s...

Elma hangi vitamin Elma hangi vitamin

elma hangi vitaminleri içerir Elma, tüketebileceğiniz en eks...

Saksılar HABERLERİ