Pts. Eki 25th, 2021

15 Ev İçin En Yeni ve Güzel Boncuklu Perdeler

Perdeler çeşitli stil ve şekillerde gelir. Düz pamuklu kumaşın yanı sıra ipekten yapılan perdeler de vardır. Fileli, dantelli, vual vs. perdeleri de deneyebilirsiniz. koçtaş Perdelerde trend olan stiller arasında boşluk ayırıcı olarak kullanılan boncuklu perdeler yer almaktadır. Bu perdeler boncuk dizilerinden yapılmıştır. Bu perdelerde kumaş kullanılmaz ve bu da onların hafif ve havadar görünmesini sağlar. Evinize bohem bir görünüm kazandırmak için bu boncuklu perdeleri deneyin.

boncuklu perde modelleri , boncuklu kapı perdesi koçtaş , boncuklu kapı perdesi ikea , boncuklu stor perde , boncuklu fon perde , zebra perde boncuklu , boncuklu fon perde modelleri,

Farklı Desenlerde En İyi Boncuklu Perdeler:

Odanızın dekoruyla uyumlu farklı boncuklu perde tasarımlarını deneyin.

1. Yağmur Damlası Boncuklu Perde:

İşte yağmur damlası gibi muhteşem bir boncuklu perde. Bu perde için kullanılan boncuklar yağmur damlası şeklindedir. Bu boncukların renkleri gökkuşağının renklerinden seçilmiştir. Bu perdeye gerçekten güzel bir görünüm verir.

2. Ahşap Boncuklu Perde:

Bir başka harika Hint tarzı boncuklu perde, bu ahşap boncuklu perdedir. Bu boncuklu kapı perdeleri, Hint tarzı ev için mükemmeldir. Boncukların her biri yuvarlak ahşaptan yapılmıştır. Renk mükemmel ve çok rustik görünüyor. İpler, bir odayı bölebilmeniz için birbirine yakın yerleştirilir.

3. Kemerli Kapı Boncuk Perdesi:

İşte kemerli girişinizi dekore etmenin güzel bir yolu. Bu kristal boncuklu perdeler, eşit aralıklarla yerleştirilmiş yuvarlak kristallerden yapılmıştır. Perdenin uçları, tam bir görünüm vermek için daha büyük boyutlu kristallerle donatılmıştır. Perdenin şekli, kemerli kapı ile uyumlu kavisli bir kenar verecek şekildedir. Stor perde temizleme hakkında fikir

4. İki Boyutlu Boncuklu Perdeler:

İşte iki boyutlu boncuklu bir perde örneği. Perde aynı renkteki küçük ve büyük boncuklardan yapılmıştır. Perde seti, renkli bir etki vermek için çeşitli renkler içerebilir. Bu güzel boncuk perde tasarımları yapar.

5. Cam Boncuk Perde:

Bu çingene tarzı perde, küçük boyutlu nar ve altın boncuklardan yapılmıştır. Bu, perdenin kumaşın kendisi gibi görünmesini sağlar. Boncuklu ipli perdeler, dışarının güzel bir manzarasını sağladığı için pencereler için harikadır. Siz de beğendiğiniz renkleri seçebilirsiniz.

6. Metal Boncuk Perdeler:

İşte kapınıza asabileceğiniz güzel bir altın metal kaplama boncuklu perde. Bu perdelerin metal kaplaması onu çok moda kılıyor. Kendiniz için boncuklu perdelerin nasıl yapıldığını öğrenmek için internetteki videolara da göz atabilirsiniz. Bunlar kolaydır ve fazla zaman almazlar.

7. Rastgele Boncuklu Perde:

İşte evinize ekleyebileceğiniz harika bir bohem tarzı ev dekor ürünü. Bu tamamen rastgele yapılmış boncuklu bir perde. Renk şeması veya tek bir boncuk şekli seçeneği yoktur. Perdedeki her boncuk için istediğiniz renk ve şekli kullanabilirsiniz.

8. Dream Catcher Boncuklu Perde:

Bu, tasarım dünyasındaki en son trend öğelerden biridir. Bunlar rüya yakalayıcılardan yapılmış boncuklu perdelerdir. Perdelerin üstü güzel rüya yakalayıcılarla donatılmıştır. Düş kapanı iplerine daha sonra odalara renk getiren boncuklar takılır.

9. Soyut sanat Boncuklu Perdeler:

Bu soyut sanat boncuklu perdeleri harika bir kendin yap projesi olarak yapabilirsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir form veya tasarımda renkli boncuklardan yapılırlar. Beğendiğiniz stili seçin ve ardından boncukları uzun dizelere ekleyin. Daha sonra perdeyi oluşturmak için ipleri birleştirebilirsiniz.

10. Akrilik Boncuklu Perdeler:

Akrilik boncuklu perdeler kırmızı, mor, mavi gibi çeşitli renklerde mevcuttur. Perdeleri tek renk tonunda tercih edebilir veya kendi zevkinize göre karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Bu perdeler uzun koridorlarda da harika görünüyor. Bu akrilik perdeleri kendiniz yapabilir veya uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

11. Ahşap Şekilli Boncuklu Perde:

İşte ahşap boncuklu perdelere güzel bir örnek. Perde, ağaç yongalarından yapılmış boncuklardan yapılmıştır. Boncuklar elmas ve yüzük şeklindedir. Birlikte gruplandırılırlar ve daha sonra perdeleri oluşturmak için tel üzerine gerilirler. Dilediğiniz şekli de seçebilirsiniz.

12. El Boyalı Bambu Boncuklu Perdeler:

İşte güzel bir görüntü ile elle boyanmış harika bir bambu boncuklu perde. Görüntünün kusursuz görünmesi için bu bambu perdeleri kapınızda bulundurabilirsiniz. Elle boyanmış görüntüler sembolik veya sadece çiçek olabilir. Boyama, perdenin özel görünmesini sağlar.

13. Tasarımcı Boncuklu Perde:

Evinize şık bir görünüm kazandırmak için bu tasarımcı boncuklu perdeleri seçin. Bu tasarımcı boncuklar harika bir tarzda birbirine dizilmiştir. Boncukların renkleri beyaz ve altındır. Altın boncuklu perdeler de evinize zengin bir görünüm kazandırıyor. Dilediğiniz boncuk modelini tercih edebilirsiniz.

14. Cam Çiçek Boncuklu Perde:

İşte her evde harika görünecek benzersiz bir boncuklu perde stili. Burada kullanılan boncuklar camdan olup çiçek, top ve yaprak şeklindedir. Bu şekillerin kombinasyonu perdenin 3 boyutlu bir etkiye sahip olmasını sağlar. Çiçeklerin renkleri de güzel bir görünüm veriyor.

15. Deniz Kabukları Boncuklu Perde:

Güzel bir tropikal perde stili, aralarında deniz kabukları bulunan boncuklu perdedir. Bu perdelerin arasında rengarenk boncukların yanı sıra deniz kabukları da bulunmaktadır. Beğendiğiniz renkleri seçebilir ve evinize güzel ve serin bir plaj efekti verebilirsiniz.

Boncuklu perdeler bir evde büyük bir hafiflik hissi yaratır. Bu boncuklar plastik, kristal, bambu veya ahşap olabilir. Seçtiğiniz renkler evinizin dekoruna uygun olabilir. Boncuklu perdeler herhangi bir kumaş kullanılmadan boncukların birbirine dizilmesiyle yapılır. Bu boncuklar bir renk veya birlikte birkaç renk olabilir. Çok bohem bir tarza sahiptirler.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir