EmZeu
EmZeu

2022’de 1 nasıl hızlı ve kolay para kazanılır

Boş Zamanınızda Hızlı Para Kazanmanın 17 Yolu Nasıl para kazanılacağını 1 saatte para kazanma öğrenmek için, para kazanmak için internette şehrinizdeki en iyi işletmeler hakkında konuşmanız yeterli, tek yapmanız gereken bir ortak çalışan olarak kaydolmak ve bu kadar! Girişimciye göre nerede olursanız olun ek gelir elde edebilirsiniz. 1/171. Jobs Online aracılığıyla işletmeleri önerin ve anketleri yanıtlayın. Nasıl […]

11 Ocak 2022 - 16:20 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi. A+A-

2022’de 1 nasıl hızlı ve kolay para kazanılır

Boş Zamanınızda Hızlı Para Kazanmanın 17 Yolu

Nasıl para kazanılacağını 1 saatte para kazanma öğrenmek için, para kazanmak için internette şehrinizdeki en iyi işletmeler hakkında konuşmanız yeterli, tek yapmanız gereken bir ortak çalışan olarak kaydolmak ve bu kadar! Girişimciye göre nerede olursanız olun ek gelir elde edebilirsiniz.

  • 1/171. Jobs Online aracılığıyla işletmeleri önerin ve anketleri yanıtlayın. Nasıl para kazanılacağını öğrenmek için, para kazanmak için internette şehrinizdeki en iyi işletmeler hakkında konuşmanız yeterli, tek yapmanız gereken bir ortak çalışan olarak kaydolmak ve bu kadar! Bulunduğunuz yerden ek gelir elde edebilirsiniz. (Fotoğraf: iStock.)

Hızlı para kazanmanız mı, kredi kartı ödemeniz mi yoksa kira ödemeniz mi gerekiyor?

Girişimciye göre boş zamanlarınızda para kazanmanın çok para kazanmak veya zengin olmak değil, portföyünüz için ekstra bir miktar almak anlamına geldiğini unutmayın . Ancak, bu fikirlerden bazıları zaman içinde zenginlik oluşturmanıza yardımcı olabilir. İşte bunu yapmanın birkaç yolu: paylaşım ekonomisine katılmak, çevrimiçi bir şeyler satmak, pasif gelir teknikleri ve çok daha fazlası.

Nispeten kısa bir süre içinde biraz ekstra para kazanmak istiyorsanız, bu 17 fikre göz atın.

1. Jobs Online aracılığıyla işletmeleri önerin ve anketleri yanıtlayın

Nasıl para kazanılacağını öğrenmek için, para kazanmak için internette şehrinizdeki en iyi işletmeler hakkında konuşmanız yeterli , tek yapmanız gereken bir ortak çalışan olarak kaydolmak ve bu kadar! Bulunduğunuz yerden ek gelir elde edebilirsiniz.

Anketleri yanıtlayarak markalar için pazar araştırması yapılmasına da yardımcı olabileceğinizi unutmayın. Çok basit ve her ay zamanında ödemenizi paypal ile alacaksınız. Nerede olursanız olun para kazanmak istiyorsanız ideal bir seçenek: Jobs Online .

2. Doğrudan satış yapan bir şirketin ortağı olun

Doğrudan satış, pazarlama ağları veya çok düzeyli modalitesi, işletmeye sahip şirketler tarafından sağlanan ürünlerin doğrudan satışından gelir elde eden bağımsız satıcılar (distribütörler olarak da adlandırılır) tarafından oluşturulan bir iş modelini ifade eder. Çok düzeyli şirketler aracılığıyla satılan ürün veya hizmetler çok farklıdır, ancak en yaygın olanları genellikle sağlık, güzellik ve beslenme ile ilgili olanlardır.

Boş zamanlarınızda ekstra para kazanmak istiyorsanız, ağ pazarlama planı mükemmeldir. Genel olarak elde edilebilecek gelirde bir sınır yoktur, limit temsilcinin kendisi tarafından beklentilerine göre belirlenir. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin Pazarlama Ağları.

3. Eski veya kullanılmış nesneleri satmak

Para kazanmanın en hızlı yollarından biri eski kitaplarınızı, CD’lerinizi (evet, hala satın alan insanlar var) ve DVD’lerin yanı sıra akıllı telefonları, şarj cihazlarını ve video oyun konsollarını satmaktır.

Eşyalarınızı hızlı bir şekilde satmak için en kolay yerlerden bazıları olağan yerlerdir. Amazon, Craigslist veya eBay. Kıyafet satmak için Trendier veya Mercado Libre gibi platformları da kullanabilirsiniz.

4. Eşsiz el sanatları sat

Belki güzel elle çizilmiş tebrik kartları yapabilir ya da sevimli bebek şapkaları örebilirsiniz. Ya da belki köpekler için Cadılar Bayramı kostümleri veya kazaklar yaparsınız. Benzersiz tasarımlı el sanatlarınızı Etsy, Zazzle, CafePress veya Threadless gibi çevrimiçi pazar yerlerinde satabilirsiniz.

5. Mücevher veya saat gibi değerli bir şey satın

Manevi ve maddi değeri olan bir şeyden kurtulmak kolay değil, ancak bir seçeneğiniz olduğunu bilmek güzel. Mücevherinizin veya saatinizin tam değerini size ödemeyeceklerini unutmayın, ancak parçayı satmaya çalışmadan önce değer biçmeye değer.

Mücevherlerinizi veya saatlerinizi yerel kuyumcular, rehin dükkanları veya dijital platformlarda (eBay veya Mercado Libre) satabilirsiniz. Veya satmak istediğiniz türde parçaları satın alan birini tanıyıp tanımadıklarını öğrenmek için yerel bir kuyumcuyu arayın.

6. Zamanınızı veya uzmanlığınızı dijital olarak satın

Fiverr, JustAnswer ve Upwork gibi serbest iş platformları, gereken deneyim ve ücret açısından farklılık gösterir.

Amazon’un Mechanical Turk (M Turk olarak da bilinir) bir mikro görev web sitesidir ve sorulan şey çok fazla beceri gerektirmez, az öderler ve sadece birkaç saniye sürer. Para kazanmak için zaman ayırmanız gerekir.

Fiverr’da bir logo düzenleme veya tasarlama gibi bir dizi yaratıcı hizmet sunabilirsiniz; Upwork platformu ise serbest çalışanlar içindir ve onlar profillerini oluşturabilir ve içerik, dijital pazarlama ve sanal yardım gibi hizmetlerini satabilirler. Profilinizi oluşturduktan sonra, iş ilanlarına bahis oynayabilir veya müşterilerin sizi aramaya gelmesini bekleyebilirsiniz.

Sıhhi tesisat gibi bir uzmanlık alanınız varsa veya bir veterinerseniz veya iş hukuku konusunda uzmansanız , bu deneyiminizi clear.fm gibi mevcut danışmanlık platformlarında satarak çok iyi para kazanabilirsiniz. Müşterileriyle telefonda veya dijital olarak konuşurlar.

Veya uzmanlığınızı, potansiyel müşterilerin sorular sorduğu ve kayıtlı uzmanların (doktorlar, avukatlar, mühendisler, yazarlar) cevaplamak için bahse girdiği JustAnswer’da satabilirsiniz.

7. Pazar araştırması yapın

Şirketler fikrinizi istiyor ve bunun için ödeme yapmaya hazır. Bu tür araştırmalara katılmanın çok çeşitli yolları vardır:

  • UserTesting.com : Her test için 10 ABD Dolarına kadar uygulamalar ve web siteleri hakkında geri bildirim 
  • Bir çalışma grubuna veya odak grubuna katılın : Şirketler, bir tüketici olarak oturup soruları yanıtlamanız için size ödeme yapabilir.
  • Dijital anketler yapın: Anketleri yanıtlamak için bilgilerinizi kaydedin; demografik özelliklerinize uyan bir anket olduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

8. Paylaşım ekonomisine katılın

Programlarınızı seçebilir ve bir Uber veya Didi sürerek hızlı para kazanabilirsiniz . Sürücü olmak için iyi durumda bir arabaya, ehliyete, sabıka kaydına sahip olmamanız ve şirket sınavlarını geçmeniz gerekir.

9. Bir yemek dağıtımcısı olun

Yemek dağıtım görevlisi olmaya karar verirseniz, katılmak istediğiniz hizmete bağlı olarak bir bisiklete veya arabaya ihtiyacınız olacaktır.

10. Köpekleri gezdirin veya kedilere bakın

Köpekleri tartarak ekstra para kazanmaya karar verirseniz, birkaç seçeneğiniz vardır: bir hizmete abone olabilir veya evcil hayvan dükkanlarında reklam bırakarak en çok talep gören alanlarda kendinizi tanıtabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, köpek yürüyüşçülerini Rover, Wag ve Bark gibi sahiplerle birleştiren platformlarda bir patlama var. Hepsi benzer şekilde çalışır. Siz bir köpek gezdiricisi olarak profilinizi oluşturun ve müşterilerin sizinle iletişime geçmesini bekleyin. Veya platformda gördüğünüz işlere başvurabilirsiniz (daha fazla kişi tarafından işe alınabilmek için harika incelemelerle çevrimiçi olarak iyi bir üne sahip olduğunuzdan emin olun).

Ve aynı fikirle, kedilerle ilgilenebilirsin. Facebook gruplarına kedi veya genel evcil hayvan bakıcısı olarak veya yerel mağazalarda veya veterinerlerde hizmetlerinizin reklamını yaparak kayıt olabilirsiniz.

11. Öğretmen olun

Öğreticiler esnektir. Hafta sonları veya akşamları çalışabilirsiniz ve dil, fizik, matematik, fen gibi yoğun talep gören alanlar vardır.

Başka bir trend, ülkenizin dışında yaşayan birine dil öğretmek için sanal ders vermektir; bu, size evden ve bazen programlardaki farklılık nedeniyle garip saatlerde çalışma esnekliği veren bir şeydir.

12. Bir yemek şirketinde çalışıyorsunuz

Garson olarak yardım ederek veya servis yaparak bir catering firmasına katılabilirsiniz. Esnek bir pozisyondur ve genellikle saatlerinizi belirleyebilirsiniz. (Birçok hevesli oyuncunun bunu yapmasının ve programlarını seçmeler için boş bırakmasının nedeni budur.)

13. Sperm veya yumurta bağışlayın

Sperm ve yumurta bağışlamak için genç olmanız, genellikle 18 ila 35 yaş arasında olmanız gerekir ve bunu doğrudan bir bankada veya bir doğurganlık kliniğinde yapabilirsiniz.

14. Çocuklara iyi bakın

Bebek bakıcılığı, hemen yapmaya başlayabileceğiniz bir şeydir. Bebek bakıcıları genellikle gündüz veya gece çalışmaları için yüksek talep görmektedir.

Hizmetlerinizi kulaktan kulağa, tanıdıklarınızın tavsiyeleriyle sunabilir veya sosyal ağlarda reklam verebilirsiniz.

15. Alanınızı kiralayın

Airbnb büyümeye devam eden bir paylaşım ekonomisi başlattı ve artık sadece evinizi değil, arabanızı, garajınızı, verandanızı ve hatta oturma odanızı da kiralayabilirsiniz.

16. Bakım hizmetleri sunar

Temel ev onarımlarını (tesisler, onarımlar, boyama ve aydınlatma) nasıl yapacağınızı biliyorsanız, şehrinizdeki evlerin bakımını yaparak biraz para kazanabilirsiniz.

Müşteriler elde etmek için aynı şekilde, el ilanları bırakarak ve ağızdan ağza bir itibar kazanarak veya hizmetlerinizi sosyal ağlarda ilan ederek yapabilirsiniz.

17. Taşıma hizmetleri

Bu tür işler, sağlam veya çok güçlü biri içindir. En çok taşınmanın yapıldığı hafta sonları çalışmaya hazır olun ve bunu köklü bir nakliye şirketi aracılığıyla yapabilir ve el ilanları veya sosyal medya üzerinden hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
iPhone’da WiFi ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz iPhone’da WiFi ile ilgili sorun mu...

iPhone’da WiFi  çözümleri deneyin iPhone’unuz WiFi’ye bağlanmıyor mu? Bir işletim sisteminin yeni bir sürümü her yayı...

Huawei p smart 2019 wifi entegresi Huawei p smart 2019 wifi entegresi

HUAWEI P SMART 2019’UN WİFİ ŞİFRESİNİ NASIL GÖREBİLİRİM? Android, giderek daha fazla seçenek ve işlev sunan bir işletim sistemidi...

Mutfak dolapları nasıl temizlenir Mutfak dolapları nasıl temizlenir

Mutfak mobilyaları büyük aşınmaya maruz kalır. Yağ, yemek ve yemek artıkları, toz… Dolaplara, fayanslara ve diğer mobilyalara acım...

Mutfak fayansları nasıl temizlenir Mutfak fayansları nasıl temizlenir

Mutfak fayansları zahmetsizce nasıl temizlenir Fayansları yağdan arındırmakta zorlanıyorsanız ve güzel görünmesi için ne yapacağınızı b...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
iPhone’da WiFi ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz iPhone’da WiFi ile ...

iPhone’da WiFi  çözümleri deneyin iPhone’unuz Wi...

Huawei p smart 2019 wifi entegresi Huawei p smart 2019 wifi ...

HUAWEI P SMART 2019’UN WİFİ ŞİFRESİNİ NASIL GÖREBİLİRİ...

Mutfak dolapları nasıl temizlenir Mutfak dolapları nasıl te...

Mutfak mobilyaları büyük aşınmaya maruz kalır. Yağ, yem...

Mutfak fayansları nasıl temizlenir Mutfak fayansları nasıl t...

Mutfak fayansları zahmetsizce nasıl temizlenir Fayansları ya...

Yanmış fırın yağları nasıl temizlenir Yanmış fırın yağları nası...

Fırındaki yağ birkaç dakika içinde nasıl temizlenir  MUTFAK ...

Halılar evde kolayca nasıl silinir Halılar evde kolayca nası...

Halınızın boyutuna ve ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak a...

Binance kaldıraçlı işlem nasıl yapılır Binance kaldıraçlı işlem ...

Binance Vadeli İşlemler Eğitimi: Alım Satım ve Ücretlerin Aç...

Bosch bulaşık makinesi işaretleri anlamı Bosch bulaşık makinesi iş...

Bosch Bulaşık Makinesi Yanıp Sönen Kırmızı Işık Çoğu bulaşık...

Unsuz şekersiz sufle Unsuz şekersiz sufle

Unsuz şekersiz çikolatalı sufle Bu sabah bu çikolatalı sufle...

Birleşik Krallık’ta Posta Kodu Bul ingiltere Birleşik Krallık’ta...

Bu, Birleşik Krallık Posta Kodları için web sitesidir. Bu sa...

Saksılar HABERLERİ